thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Kurumsal Temizlik İşini Profesyonel Ellere Emanet Edin

Kurumsal Temizlik İşini Profesyonel Ellere Emanet Edin

Temizlik
2 Şub

Kurumsal Temizlik İşini Profesyonel Ellere Emanet Edin

Sahip olduğunuz ya da idari düzeninden sorumlu olduğunuz ofis ya da fabrika gibi işyerlerinde düzenli ve etkili bir temizlik yapılabiliyor olması işyerinin düzenini etkilediği gibi çalışanların ve müşterilerin sağlığını da etkilemesi bakımından önemlidir.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Ayrıca işyerinde konutlardan farklı olarak mal ya da hizmet üretiminde kullanılan ya da faaliyet sırasında işlerin yürütülmesi ve iletişimin sürdürülmesi için gerekli olan belge ve dosyalar, çeşitli elektronik cihazlar ve makineler bulunmaktadır.

Bu karmaşık yapının temizlenmesi için profesyonel deste şarttır.

Üstelik bazı işyerleri, bireysel çabalarla ya da birkaç tane temizlik elemanının gayretiyle temizlenemeyecek kadar büyüktür.

Kurumsal firmanızı adına yakışır şekilde temiz ve hijyenik tutmayı amaçlıyorsanız Şişli temizlik şirketleri arasında öne çıkan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Şişli Ofis Temizliği

Ofisinizi temizletmek amacıyla bir Şişli temizlik şirketi mi arıyorsunuz? Ofisiniz temizlenirken bir yandan çalışmaya devam etmek mi istiyorsunuz?

Ofisiniz temizlenirken oturtmuş olduğunuz düzenin bozulacağından, belge ve dosyalarınızın kaybolacağından, makine ve cihazlar ile elektronik eşyaların zarar göreceğinden mi endişe ediyorsunuz?

Tüm bu merak ve kaygılarınıza son verecek bir adrestesiniz.

Kurumsal temizliğe profesyonellik getiren firmamız sayesinde ofisinizde bu endişelerinize yer bırakmayacak şekilde derinlemesine temizlik sağlıyoruz.

Eşyalarınız zarar görmesin isterken yüzeysel temizlikle günü kurtarmak ve temizlik işini gerçekleştirmek istemiyoruz.

Çalışanların sürekli temas etmek zorunda kaldığı, müşterilerin ya da tedarikçilerin de geldikleri sürece etkilendikleri bu ortamın sağlıklı koşullara sahip olmasını sağlayabilmek amacıyla derinlemesine temizlik yapıyoruz.

Kurumsal temizlikte profesyonel ve deneyimli bir ekiple hizmet veriyoruz.

Bu sayede bir ofisin nasıl daha iyi temizleneceğini bilen ekibimiz, en doğru yöntemi en doğru malzeme ile bir araya getirerek beklentilerinizi karşılayacak bir sonuç elde edebiliyor.

Burada doğru yöntem ve malzeme seçimi, kir, bakteri ve mikropları uzaklaştıracak kadar etkili, buna karşın cihazlara ve eşyalara zarar vermeyecek bir seçim yapılması anlamına geliyor.

Fabrika Temizliği İçin Arayışınıza Son Veriyoruz

Şişli temizlik firmaları içerisinde kalitesi ile öne çıkan firmamızın konut temizliği, ofis temizliği ve ibadethane temizliği gibi faaliyetlerine ek olarak gerçekleştirmiş olduğu bir başka uygulama da fabrikaların temizlenmesidir.

Üretim hatlarında yeteri hijyen sağlanmaması durumunda çalışanların sağlığı risk altında olacağı gibi, üretimi yapılan ürünün de güvenilir olma özelliğin kaybolması söz konusu olacaktır.

Özellikle gıda alanında faaliyet gösteren firmalarda bu husus daha fazla önem taşımaktadır.

Gıda alanında hizmet veren firmalarda hijyenik ortamda üretim yapılması gıda güvenliği için gerekli olduğu kadar kamu denetimleri sonucunda istenmeyen durumlarla ya da cezai yaptırımlarla karşılaşmamak açısından da önemlidir.

Firmamızda fabrika temizliğinde kullanılmak üzere özel ekipman bulunmaktadır. Ayrıca bu alanda deneyimli olan ekibimiz sayesinde kapsamlı uygulamalar yapılması mümkün olmaktadır.

Fabrika temizliği kapsamında gerek üretim hatlarında gerekse idari birim olarak kullanılan bölümler ve ihtiyaçların giderildiği yemek, dinlenme ve tuvalet alanlarında da gerekli işlemler yapılmaktadır.

Fabrikanızın zemininden tavanına kadar tüm alanlarında kir ve mikropların uzaklaştırıldığı bu uygulama ile birlikte dış cepheler ve camlarda da temizleme işlemi yapılmaktadır.

Profesyonel çalışma prensibi ile hareket eden firmamız, oldukça büyük ve çoğu zaman yüksek binalar şeklinde olan fabrikalarda yapılan çalışma sırasında, gerek kendi temizlik elemanlarımızın gerekse fabrikada faaliyette bulunmaya devam eden kişilerin zarar görmemesi adına gerekli tedbirlerin alınmasına önem vermektedir.

Fabrikanız, dilerseniz hafta içi dilerseniz de hafta sonu belirlemiş olduğunuz bir günde temizlenmesi mümkündür. Mesai dışında bir günü temizliğe ayırdığınız takdirde üretim hattında herhangi bir aksama yaşanması da söz konusu olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL