thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Maltepe buharlı ev temizliği

Maltepe buharlı ev temizliği

12 Ara

Maltepe buharlı ev temizliği

Buharlı Temizlik ve Avantajları

Son yılların en çok tercih edilen temizlik yöntemi olan Maltepe buharlı ev temizliği temizlenmesi zor alanlarda e detaylarda üstün hijyen yakalanmasını sağlamaktadır. Özellikle tadilat ve taşınma sonrası toz, kireç ve boya artıkları, su lekeleri ve daha birçok leke yüksek ısı yardımı ile buharla temizlenmektedir. Buharlı cihazlar en çok halılarda, fayanslarda, mermer ve parke zeminlerde kullanabilmektedir. Bu zeminlerin yüzeylerine zarar vermeyecek temizlik ekipmanı ile temizlenmesi gerekmektedir. Buhar makinesi temizlikte tercih edildiğinde;

  • Yoğun ve inatçı lekeler kolayca temizlenmekte
  • Kimyasal içeriği yüksek olan deterjan ve ilaçlar yerine saf su kullanılmakta
  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Temizlik yaptığınız yüzeylerde üstün parlaklık sağlanmakta
Başiskele Temizlik Şirketi

Buharlı Ev Temizliği İle Kaliteli Sonuçlar

Zemin yüzeylerde 4 ile 6 bar basınç ve 150 derecelik sıcaklığa sahip olan buharla temizlik işlemi yapılmaktadır. Maltepe Buharlı ev temizliği özelliklerde evlerde üstün ve kaliteli hizmet sunarken, iş yerleri ve otomobiller için son derece ideal bir seçenektir. Sıcak buhar yardımı ile maytlar, mitler, polen ve küf gibi kimyasal, zararlı maddeler imha edilmektedir. Yüksek ısı ile yapıldığından ötürü buharlı temizlikte tam teşekkürlü bir temizlik hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ekipmanların ve cihazların kullanıldığı temizlik işlemlerimizde güvenilir ve %100 müşteri memnuniyeti sunan sonuçlar almaktayız. Sektörde lider konumda olarak son teknoloji ürünlerin kullanılmasında aktif rol oynayan şirketimiz müşteri odaklı bir çalışma prensibi benimsediğinden, evinizi kendi evimiz gibi benimsemekteyiz.

Buharlı Ev Temizliği

Titiz Kişiler İçin Buharlı Temizlik

Maltepe Buharlı ev temizliği titiz kişilerin periyodik olarak tercih ettiği bir temizlik yöntemi olarak bilinmektedir. Toz, kir ve bakteri gibi istenmeyen maddelerin evinizde kökten uzaklaştırılması için üstün hizmet verilmektedir. Özellikle solunum yolu hastalıkları, bronş hastalıkları ve kanser hastaları için en iyi temizlik yöntemi olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra çocuklu aileler için de son derece idealdir denilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL