thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Maltepe inşaat sonrası temizlik

Maltepe inşaat sonrası temizlik

12 Ara

Maltepe inşaat sonrası temizlik

Boya Kalıntıları Nasıl Çıkacak Kaygısına Son

İnşaatı henüz tamamlanmış bir ev ya da iş yerine sahip olanların en büyük kaygısı bireysel temizlik için çıkarılması oldukça zahmetli ve bazı durumlarda da imkânsız olan inşaat kalıntılarının ortadan kaldırılmasıdır. Yeni yapılan ya da içerisinde tadilat yapılmış binalarda inşaat işlerinin sona ermesinin ardından karşılaşılan manzara çoğu zaman etrafta bulunan molozlar, ıslak zemin döşemelerinde alçı kalıntıları ve diğer alanlardaki yer döşemelerinde de alçı ya da boya kalıntılarıdır. Pencereler de inşaat kirinden en çok nasibini alan alanlar arasında yer almaktadır. İnşaat sonrasında temizliği kendiniz yapmayı tercih etmeniz mümkün olmakla birlikte oldukça zahmetli ve yorucudur. Üstelik bazı durumlarda yeterli temizlik evdeki olanaklarla sağlanamamaktadır. Maltepe inşaat sonrası temizlik ihtiyacınız için firmamız profesyonel destek vererek inşaat artıklarının çıkarılamaması kaygısına son vermekte ve sizi yorgunluktan kurtarmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlikte Tecrübenin Önemi

Maltepe inşaat sonrası temizlik hizmeti alabileceğiniz firmamızda tecrübeli ve işini bilen elemanlar görev yapmaktadır. İnşaat uygulamalarına konu olmuş bir mekânın yeterli düzeyde temizlenebilmesi için hizmet aldığınız personelin tecrübesi önemlidir. Tecrübeli elemanlar, hem hangi zemin için hangi malzemenin kullanılması gerektiğini iyi bilmekte hem de hızlı hareket edebilmektedir. Bu da temizlik içinin daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde sonuçlandırılması anlamına gelmektedir.

Göztepe Temizlik Şirketi
Göztepe Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik İçin Kullanılan Malzemeler

İnşaat sonrası temizliğin oldukça zor olması sebebiyle seçilen malzemenin etkili sonuçlar alınmasında etkisi oldukça fazladır. Kullanılacak ürünlerin ulusal standartları karşılayacak özellikte olmasına ve yapının iç bölümlerine zarar vermemesine de dikkat edilmelidir. Maltepe inşaat sonrası temizlik hizmeti verilirken elemanlarımız tarafından hassas yüzeylerin zarar görmemesine özen gösterilmekte ve kullanılacak ürünler de bunu sağlayacak şekilde seçilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL