thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Moda buharlı ev temizliği

Moda buharlı ev temizliği

11 Kas

Moda buharlı ev temizliği

Teknolojideki gelişmeler temizlik sektöründe hizmet veren firmaların kullandıkları araç ve malzemelerin de değişmesini sağlamış ve bu sayede daha etkin bir temizliği kısa sürede gerçekleştirmek mümkün hale gelmiştir.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Moda buharlı ev temizliği niçin Tercih Ediliyor?

Moda buharlı ev temizliği firmamız tarafından da sektörde yaşana gelişmeler yakından takip edilerek müşteri memnuniyetini artıracak uygulamalar firmamızın hizmet ağına dâhil edilmektedir.

Bu amaçla kullandığımız yöntemlerden biri de buharlı temizliktir.

Yüksek ısıda yapılacak bir temizlik bakteri ve akarların ortamdan uzaklaştırılmasında daha etkili olduğundan buharlı temizlik tercih edilmektedir.

Buharlı Ev Temizliği
Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Temizlik Evin Hangi Bölümlerinde Uygulanabilir?

Moda buharlı ev temizliği vermekte olan firmamız tarafından kullanılan buharlı temizleme yöntemi ile evinizin farklı bölümlerinde hijyen sağlamanız mümkündür.

Ev temizliğinde en fazla hassasiyet gösterilmesi gereken alanları olan mutfaklar ile tuvalet ve banyolarda bu yöntem rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Seramik yüzeylerde ve duvarlarda etkili olan bu sistem sayesinde evinizin tüm yüzeylerini kir ve mikroplardan arındırmak mümkün olmaktadır.

Yüksek ısıdaki buhar kullanılırken doğru basınç ve mesafe ayarı yapılarak hassas yüzeyler korunmaktadır.

Otel Temizliği

Buharlı Temizliğin Avantajları

Moda buharlı ev temizliği firması olarak evlerdeki zor temizlenen alanlarda buharın gücünden yararlanmaktayız. Buhar ile yapılan temizlik özellikle inşaat sonrası yapılacak temizlikte boya ve kireç kalıntılarının çıkarılmasında etkilidir.

Yüzeyin hassasiyetine göre kullanılan kimyasalı ve makinenin basıncını ayarlamak mümkündür. Bu olanak farklı yüzeylerde uygulama yapılmasını mümkün hale getirmektedir.

Kir ve lekelerin yoğun ve ağır olması halinde bu yöntem hızlı ve etkili bir şekilde sonuca ulaştırmaktadır.

Kanserojen deterjanlar kullanmadan sadece su ile temizliği tamamlamak ve sağlıklı bir ortam meydana getirmek mümkündür. Buharlı yöntemle temizlenen yüzeyler ve eşyalarda iz kalmamaktadır. Kısa zamanda tamamlandığından temizlik işleminde zamandan tasarruf olanağı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL