thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Modern Fabrikalarda Kurtköy Halı Yıkama

Modern Fabrikalarda Kurtköy Halı Yıkama

Halı yıkama esnasında nelere dikkat edilmelidir
2 Şub

Modern Fabrikalarda Kurtköy Halı Yıkama

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya hızlı rezervasyon için lütfen çekinmeden arayınız.

0532 762 28 07  (Mobil)

0216 478 5812 (Sabit)

Günümüzün gelişen teknolojilerini takip eden firmamız, halı yıkama hizmetlerini sağlayabilmek için modern bir fabrika ile hizmet vermektedir.

Firmamız, Kurtköy ilçesinde hizmetlerimize başvuran müşterilerimiz için halı yıkama işlemlerinde öncelikle ücretsiz servis araçları ile halıların teslimini sağlamaktadır.

Teslim alınan onlarca farklı model ve renkteki halılar türlerine göre ayrılarak fabrikalarımızda Kurtköy halı yıkama işlemlerini alınmaktadır.

Öncelikle halılarda toz alma işlemi gerçekleştirilerek türüne göre tesislerde yıkama işlemine alınırken yıkama metotları ve kullanılan dezenfektanlar seçilir.

Bu sayede halıların yapısı korunarak etkili bir temizlik sağlanır. El değmeden yıkama, su süzme, sıkma ve kuruma işlemleri yapılan halılar, yeniden paketlenerek ücretsiz servislerimiz aracılığıyla tarafınıza teslim edilir.

İstediğiniz Her Mevsim Kurtköy Halı Yıkama

Kurtköy, İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı bir bölge olarak yılın 365 günü halı yıkama hizmetlerini alabilen bir bölgedir. Firmamız, Kurtköy bölgesinde ev veya iş yerlerinde kullanılan halılar için her mevsim halı yıkama hizmeti vermektedir.

Yaz aylarında halılarınızı temizletmek kış aylarında ise temizlenmiş bir halıyla mevsime giriş yapabilmek için Kurtköy halı yıkama hizmeti talep edebilirsiniz.

Firmamızın çağrı merkezine ulaşarak ücretsiz bir şekilde keşif ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gün içerisinde yoğun bir çalışma sistemi ile taleplerinize cevap veren çağrı merkezimiz, en hızlı şekilde halı yıkama işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.

Bu sayede sağlıklı ve huzurlu bir ortam elde edebilirsiniz.

Saygın İşletmeler İçin Kurtköy Halı Yıkama

Kurtköy, İstanbul’un en önemli ticari ve endüstriyel bölgelerinden biri olarak birçok işletmenin ofis ve şirket ortamlarını barındırmaktadır.

Bu işletmelerde temiz ve saygın bir görünümün elde edilmesi için düzenli bir temizlik adına halıların, periyodik olarak yıkanması gerekir.

Gerek fabrikalarımızda yıkanabilecek gerek yerinde yıkanması gereken farklı türlerdeki makine, step, Isparta, ipek, duvar halısı veya yer döşeme halıfleks gibi halılarınızı yıkayabiliyoruz.

Firmamız, Kurtköy halı yıkama hizmetlerini bulunduğunuz yere kadar ulaştırarak hizmeti ayağınıza getirme standardı oluşturmaktadır.

Duvardan duvara halı döşeme halı sistemlerinin yerinde yıkanması için tüm alet ve ekipmanlara sahip olan firmamız, işlerinizi aksatmayacak şekilde planlı olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL