thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Modern ve Hızlı Moda Halı Yıkama Hizmeti

Modern ve Hızlı Moda Halı Yıkama Hizmeti

12 Ara

Modern ve Hızlı Moda Halı Yıkama Hizmeti

İstanbul’un en elit semtlerinden birisi olan Moda’da çok uzun zamandır halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama noktasında en modern çözümler firmamızın bünyesinde yer almaktadır. Bu açıdan alanında uzman ve deneyimli olan son derece kaliteli bir teknik kadro ile halı yıkama çözümleri üretmekteyiz. Moda halı yıkama talepleriniz bize iletildiğinde çok kısa bir süre içerisinde evinize veya ofisinize erişim sağlayarak halılarınız nakliye araçlarımızla alınıp tesisimize getirilmektedir. Tesis bünyesine getirilmekte olan halılar en modern makineler ile beraber temizlenerek kaliteli hijyen standart işlemlerine tabii tutulmaktadır.

Moda Halı Yıkama Nasıl Yapılmaktadır?

Tesise halılarınız getirildiğinde öncelikli olarak halılar doku analizine tabi tutulmaktadır. Halılar hangi materyalden üretilmişse kendi doku grubu ile beraber temizleneceğinden dolayı bu aşama son derece önemlidir. Özellikle oymalı üç boyutlu ve ipek olan halılarda hassasiyet gerektiğinden dolayı halıların ayrıştırılmasında titizlikle çalışma yapılmaktadır. Bu aşamanın hemen ardından son derece kuvvetli olan vakumlu cihazlarla halılar tozlardan ve halı akarlarından arındırılmaktadır. Hemen ardından halıların ıslak yıkamaya alınabilmesi için konveyör bant sistemi devreye girmektedir. Konveyör bant üstünde halılar ıslak bir şekilde yıkanarak en kaliteli halı şampuanları ile beraber kirden ve lekeden arındırılmaktadır. Tüm bu işlemlerin ardından Moda halı yıkama çözümlerinde halılarınız kapalı kurutma dolaplarına alınmaktadır. Burada asılarak nemden arındırılmakta olan halılar çeşitli kurutma cihazları ile beraber kısa süre içerisinde tam anlamıyla temizlenip kurutulup paketlenerek tekrar size teslim edilmektedir.

Moda Halı Yıkama Yöntemlerinde Anti Bakteriyel Çözümler

Halılarınızın bütün temizlenme aşamasında firmamız oldukça büyük bir hassasiyet göstermektedir. Özellikle halılarda uygulanacak olan ıslak yıkama aşamasındaki halı şampuanı tercihinde insan ve çevre sağlığına duyarlı olan materyaller öncelik taşımaktadır. Ayrıca halılarınızın kurutma aşamasında da yine tamamen kapalı olan dolaplar tercih edildiğinden dolayı tekrar tozlanma gibi bir durumla karşılaşılmamaktadır. Size teslim edilmeden önce son defa teknik kadromuz tarafından elle kontrol edilmekte olan halılarda meydana gelen küçük lekeler varsa onlar için özel işlemler uygulanarak %100 kirden ve lekeden arındırılarak halılarınız size teslim edilmektedir. Moda halı yıkama çözümlerinin tamamı ekonomik fiyatlarla Moda halkına sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL