İstanbul'da en iyi temizlik şirketi!

Çalışma Saatleri : (8.00 - 19.00)

mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0530 964 9937
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0532 762 2807
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0216 478 5812

Otel Temizliği

Otel Temizlik İşlemleri

Oteller insanların geçici olarak konaklamış oldukları özel konaklama tesisleridir. Tatil, gez, ya da iş gibi sebeplerle geçici olarak gidilen yerlerde otellerde kalmak en ideal çözüm olarak görülmektedir. Otellerin bu ideal çözüm aracı olmasının yanında bazı insanlar için sorunları bulunmaktadır. Bu sorunlar arasından en ön sıralarda temizlik gelmektedir. Oteller çok fazla sayıda kişinin kullandığı mekanlar olması nedeniyle temizliği daha fazla özen gösterilmesi gereken yerlerdir. Bunun içinde temizlik konusunda hassas olan kişiler otel temizliği konusunda emin olamamaktadır. Otel temizliği kesinlikle işinin ehli ve gerekli tecrübeye sahip kişiler tarafından yerine getirilmelidir.

Otel Temizliği

Otel Temizliği Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otel temizlik işlemleri çok farklı aşamalardan oluşmaktadır. Genel olarak standart otel odaları düşünüldüğünde oteller yatak odası, tuvalet, banyo ve oturma alanlarından oluşmaktadır. bu standartlar düşünüldüğünde otellerde önem verilmesi gereken yerler bunlardır. Bunlar içerisinde de öncelikle yatak odasının temizliği gelmektedir. Yatak odasında çıkan misafirler sonrasında mutlaka çarşaf ve yastıklar değiştirilmelidir. Bu işlem istisnasız her değişim zamanında yapılmalıdır. Bunun yanı sıra uzun süreli kalan müşterilerde müşterinin tercihine bağlı olarak belli aralıklar ile değişim yapılabilir. Lavabo ve banyo alanları içinde özel ve etkili temizlik malzemeleri kullanılmalıdır. Bu alanlarda özellikle dezenfektasyon sağlayan ürünlerin kullanılması önem taşımaktadır. Otel temizliği konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise yerlerin toz ve kirlerden arındırılmasıdır. Bunun içinde güçlü bir süpürge ile temizlik işlemleri yapılmalıdır. Havalandırılması sağlanmış ve temizliği sorunsuz yapılmış otel odası misafirleri için huzur ve dinlenme kaynağı olacaktır.

Otel Temizliği

Tecrübe ve Uzmanlıkla Otel Temizliği

Otel temizliği konusu kesinlikle tecrübe ve bilgi isteyen bir konudur. Misafirlerin temizlik konusunda hassas olup olmamalarına bakılmadan temizlik işlemleri kusursuz olarak yapılmalıdır. Oteli kullanan kişilerin memnun olmaları yanı sıra her hangi bir sağlık problemi yaşamamaları için temizlik işlemlerine özen gösterilmelidir. Kusursuz ve özenli temizlik mutlaka etkili temizlik malzemeleri ile yapılmalıdır. Bunun içinde özel olarak üretilen temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Temizlik işlemi sonrasında müşterilerin memnuniyeti otelin başarısı ve kazancı demektir.

Otel Temizliği

Hemen Ara