thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Sağlıkla Oturmak İçin Çiftehavuzlar Koltuk Yıkama

Sağlıkla Oturmak İçin Çiftehavuzlar Koltuk Yıkama

12 Ara

Sağlıkla Oturmak İçin Çiftehavuzlar Koltuk Yıkama

Koltuklar, evlerin oturma odalarında ve salonlarında kullanılabildiği gibi kimi zaman yatak odaları içerisinde de tek bir şekilde kullanılabilirler. Bu kapsamda koltuklar oturma ve uzanma gibi şekillerde kullanılabilirken takım veya tek bir şekilde alınmış olan koltukların temizlik işlemlerinin gerçekleştirilmesi de çok önemli bir noktada bulunmaktadır. Koltukların sürekli bir şekilde temiz olarak kullanılması evinizde yaşayan çocukların ve sizin sağlığınızı korurken aynı zamanda da iç rahatlığıyla kullanma imkanı sunmaktadır. Bu noktada Çiftehavuzlar koltuk yıkama hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilir ve koltuklarınızda istediğiniz tertemiz görünümü elde edebilirsiniz. Firmamız tarafından özel sistemler ve cihazlarla tamamen temizlik sağlayan bir işlem uygulanmaktadır.

Son Model Sistemlerle Çiftehavuzlar Koltuk Yıkama

Firmamız tarafından sunulan Çiftehavuzlar koltuk yıkama işlemlerinde geliştirilmiş son sistemlerinin kullanılması ile birlikte derinlemesine bir temizlik oluşturulmaktadır. Bu hizmeti talep ettiğiniz durumda evinize tüm ekipmanlar ve kullanılacak cihazlar ile birlikte ulaşan ekiplerimiz öncelikle koltuklarınızın ne kadar kirli durumda olduğunu ve yapılması gereken temizlik ihtiyaçlarını tespit etmektedir. Bu şekilde kullanılan özel dezenfektanlar ile koltukların derinlerine işleyerek tüm leke, kir ve mikroorganizmaları vakumlayarak temizlik işlemi uygulanmaktadır. Bu işlem sayesinde koltuklarınız gözle görülür bir şekilde temiz hale gelirken aynı zamanda da görünmeyen kısımlarında ve içlerinde de derinlemesine ve etkili bir temizlik oluşturulmuştur.

Koltuk Türüne Göre Çiftehavuzlar Koltuk Yıkama

Firmamız tarafından koltuk temizleme işlemleri gerçekleştirirken öncelikle koltuk ürününün üzerinde bulunan döşeme kumaşları ve üretim malzemelerine göre temizlik malzemeleri seçilmektedir. Kullanılacak temizlik ürünlerinin doğru bir şekilde uygulanması için profesyonel personellerle çalışan firmamız, yaptığı her Çiftehavuzlar koltuk yıkama işlemi öncesinde tekrar şekilde makine temizliğini de gerçekleştirmektedir. Cihazlar koltuklar üzerinde bulunan lekelerin tam olarak çekilebilmesi için ayarlanabilir bir niteliktedir. Personellerimiz koltuklarda deri, kadife, naylon, ahşap ve metalik tüm farklı kısımlara dikkat ederek gerekli temizlik malzemelerini seçmekte ve en uygun işlemi sağlamaktadır. Bu sayede koltuklarınızın yapısı korunurken etkili bir temizlik oluşturulabilir ve uzun dönem boyunca sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz koltuklara sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL