thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Sahrayıcedid koltuk yıkama

Sahrayıcedid koltuk yıkama

11 Kas

Sahrayıcedid koltuk yıkama

Koltuklar evlerin vazgeçilmeyen ve sürekli olarak kullanılan mobilyalarıdır.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Sürekli olarak kullanım sonucunda çabuk kirlenme ve yıpranma durumları söz konusudur.

Sahrayıcedid Detaylı Koltuk Yıkama

Özellikle dışarıdan içeriye giren tozlar rengini soldurup kirli gösterebileceği gibi üzerin farkında olmaksızın içecek ya da yiyeceklerin dökülmesi ile de koltuklar kolaylıkla kirlenebilmektedir.

Temizlik de bunların sonucunda yapılması gereken bir zorunluluk olmaktadır. Koltukların kullanım alanları evin her yerinde olabileceği gibi bazı dış mekanlarda da mevcuttur.

Şimdilerde kafelerin de berjer tarzı koltuk kullanımı ile daha geniş alana yayılmış koltukların kirlenme durumu ve seviyesi de artmaktadır.

Sahrayıcedid koltuk yıkama olarak kullanım alanı ne olduğu fark etmeksizin koltukların hassas yapılarına göre bir temizlik yapmaktayız.

Koltuk Nasıl Temizlenir?

Koltukların yapısı ve kumaşları farklı olduğundan temizliği de değişim göstermektedir.

Hassas kumaşlarının temizliğinde kullanılacak deterjandan kullanılacak olan ekipmanlara kadar her hassasiyeti göstermekteyiz.

Bunun dışında koltuğun içyapısının da dolaylı olarak etkili olması sonucu toz temizliğinin zorluğudur. Özellikle toz temizliği yapmaya çalışırken üzerinin silindiği koltuğun tozu içeriye doğru işleyebilmektedir.

Bu sebepten profesyonel temizlik yapılması daha sağlıklı olacaktır. Sahrayıcedid koltuk yıkama olarak profesyonel ekipmanlar ile koltuklara gereken önemi vermekteyiz.

Özellikle hassas yapılarını göz önünde tutarak koltuk kumaşlarını yıpratacak her üründen olabildiğine uzak durarak bir temizlik yapmaktayız.

Tam Temiz Koltuk Yıkama

Sahrayıcedid de ikamet eden herkese sunduğumuz koltuk yıkama hizmetimiz ile farkımızı ortaya her zaman koymaktayız.

Sahrayıcedid koltuk yıkama yaptırmak isteniyorsa bizlere kolaylıkla ulaşabilir, koltuk temizliğinin içeriği ve fiyatlandırmalar hakkında her türlü detaylı bilgiye ulaşmak mümkündür.

Sağlık açısından büyük önem arz eden koltuk temizliğine gereken özeni göstererek müşterilerimizin memnuniyetini sağlıklı bir temizlik ile pekiştirmekteyiz. Tam temiz ve tam lekesiz koltuk temizliği yapmaya devam etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL