thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Selamiçeşme Koltuk Yıkama Uygulamaları

Selamiçeşme Koltuk Yıkama Uygulamaları

12 Ara

Selamiçeşme Koltuk Yıkama Uygulamaları

Evlerde, ofiste kullanılan mobilyalar içerisinde koltukların önemli bir yeri bulunmaktadır. Sürekli olarak kullanılmakta olan koltuklar zaman içerisinde kirlenerek bünyesinde kirleri ve tozları hapsetmektedir. Özellikle koltuk akarı dediğimiz bakteri ve virüsler koltukların gözeneklerine işlediğinde temizlik oldukça güç bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Evlerde kullanılan yıkama robotları ile beraber koltukların temizlenmesine imkân bulunmamaktadır. Bundan dolayı koltuk yıkama ihtiyaçlarında firmamız Selamiçeşme halkının taleplerine uzun yıllardır kaliteli ve modern çözümlerle beraber yanıt vermektedir. Selamiçeşme koltuk yıkama uygulamalarında en kaliteli ve modern hizmetleri sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz koltuk yıkama çözümlerini yerinde yıkama hizmeti şeklinde verdiğimizden dolayı ekstra bir nakliye maliyeti de müşterilerimiz için söz konusu olmamaktadır. Böylece son derece pratik bir şekilde koltuklarınız evden ve ofisten dışarı çıkartılmadan dünya standartlarında yıkanabilmektedir.

Selamiçeşme Koltuk Yıkama Yöntemleri

Son derece deneyimli bir teknik kadro ile beraber koltuk yıkama hizmetini Selamiçeşme halkına sunmaktayız. Sunduğumuz hizmet kapsamında randevulu bir sistemle beraber evinize erişim sağladığımızda koltuklarınız yerinden kaldırılmadan yıkanabilmektedir. Bunun gerçekleştirilebilmesi için farklı yöntemler firmamız bünyesinde yer almaktadır. Selamiçeşme koltuk yıkama uygulamalarından ıslak yıkamada öncelikli olarak son derece kuvvetli vakumlu cihazlarla beraber koltuğun en derin gözeneklerine işleyen tozlar ve koltuk akarları çekilmektedir. Bu oldukça önemli bir uygulamadır. Bu noktada koltuğun doku analizi teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Hassas olan kumaşlar için vakumlama derecesine dikkat edilmektedir. Bu aşamadan sonra koltuğun şampuanlarla beraber ıslak yıkanmasına geçilecektir. Islak yıkama aşamasında yine koltuğun doku ve ip hassasiyetine dikkat edilmektedir. Islak yıkama ile beraber koltuğun içerisinde sinmiş olan nemin ve suyun %100 oranında arındırılması için kuvvetli vakumlama yöntemleri devreye girmektedir. Ayrıca bu aşamada koltuğun minderleri de yine vakumlu cihazlarla beraber özenle temizlenmektedir.

Uygun Fiyatlı Selamiçeşme Koltuk Yıkama Çözümleri

Islak yıkama aşamasından sonra koltukların kurtulmasına geçilmektedir. Selamiçeşme koltuk yıkama uygulamalarında koltuklar %100 nemden arındırılarak tamamen kurtulmuş olarak müşterilere teslim edilmektedir. Ayrıca kuru köpük gibi son derece modern uygulamalarda firmamız tarafından verilebilmektedir. Hijyen ve kalite standartlarından taviz verilmeden son derece ekonomik fiyatlarla koltuk yıkama çözümleri Selamiçeşme halkına sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL