thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Selamiçeşme Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz İle Hiçbir Zahmete Girmeyin

Selamiçeşme Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz İle Hiçbir Zahmete Girmeyin

Selamiçeşme halı yıkama
12 Ara

Selamiçeşme Yerinde Halı Yıkama Hizmetimiz İle Hiçbir Zahmete Girmeyin

Halılar ev içerisinde birçok farklı işlevi yerine getiren ev ürünleridir. Halılar kış aylarında ev içerisinde sıcaklığın korunması ve yerden gelecek soğuğun ev sakinlerini daha az etkilemesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ev içerisinde oluşabilecek gürültünün diğer katlara iletilmesini de engellemektedir. Halılar ev halkının gün içerisinde oldukça yoğun bir şekilde temas ettikleri yüzeylerdir. Sürekli olarak bir insan etkisine maruz kalan halıların zaman içerisinde kirlenmesi durumu bu sebep ile oldukça olağan bir durumdur. Halılar çok çabuk kirlenebildikleri için sürekli olarak temizlik işlemine tabi tutulmalıdır. Selamiçeşme yerinde halı yıkama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin halılarını evlerinde bulundukları yerde yıkama hizmeti sunmakta ve halıların temizliğini sağlamaktayız.

Halılarınızı Selamiçeşme Yerinde Halı Yıkama İle Temizletin Sağlığınızı Güvence Altına Alın

Halılar gün içerisinde sürekli olarak ev sakinleri ya da eve gelen misafirlerin etkisine maruz kalmaktadır. Sürekli olarak ayaklar altında kalan ve üzerinde yemek yenilen, meşrubat içilen halılar birçok farklı etkenden dolayı kirlenebilmektedir. Zaman içerisinde oluşan bu kirler halıların derinliklerine nüfuz ederek kimi zaman gözden kaybolabilmektedir. Ancak kirlerin gözden kaybolması etkilerinin de ortadan kaybolduğu anlamına gelmemektedir. Halılarda oluşabilecek kirlerden en çok etkilenen bireyler bebeklerdir. Sürekli olarak halı üzerinde emekleyen, yuvarlanan bebekler halılar ile direkt temas halinde oldukları için kirli halılar bebeklerin sağlığı açısından büyük bir tehdit oluşturmaktadır. Selamiçeşme yerinde halı yıkama uygulamalarımız ile halılarınızın derinliklerine nüfuz etmiş olan yemek lekesi, çay lekesi, içecek lekesi gibi her türlü lekenin üzerinden gelmekteyiz. Bu sayede halılarınız tüm kirlerden arınmış olmakta ve ev sakinlerinin sağlığı açısından hiçbir tehdit oluşturmamaktadır.

Selamiçeşme Halı Yıkama İşleminde Kullandığımız Ürünler

Firmamız halı yıkama alanında uzun yıllardır hizmet veren firmaların başını çekmektedir. Bu sayede halı temizliğinin en iyi hangi metotlar izlenerek yapılacağı, hangi malzemenin hangi leke üzerinde etkisinin en büyük olacağı gibi uzmanlık gerektiren konularda yeterli bilgiye sahibiz. Selamiçeşme yerinde halı yıkama işlemlerimizin tamamında sağlık bakanlığı onaylı profesyonel temizlik malzemelerimiz kullanılmakta, bu sayede en etkili temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL