thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Şile’de Profesyonel Cami Temizliği Uygulamalarımız

Şile’de Profesyonel Cami Temizliği Uygulamalarımız

1 Oca

Şile’de Profesyonel Cami Temizliği Uygulamalarımız

Firma olarak her noktada siz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürmekte olduğumuz gibi ibadethanelerden camiler için de profesyonel biçimde temizlik hizmeti veriyoruz.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Günlük hayat içerisindeki kullanımlarına bakıldığında en çok ziyaret edilen yerlerden olan camilerde zaman içerisinde kısa sürede camilerin zemininin kaplandığı noktaların yanı sıra tüm bölümlerinde temizlik ihtiyacı ortaya çıkabilmektedir.

Bizler Şile cami temizliği hizmetimizi verirken son derece deneyimli ekibimizle birlikte camilerin farklı bölümleri için en uygun temizleme yöntemlerini belirleyerek buna uygun şekilde temizliklerin yapılmasını sağlıyoruz.

Tamamen modern teknikleri kullanmamız sayesinde camileri hiçbir aksama yaşanmadan çok hızlı bir şekilde tekrar ibadethane olarak kullanıma açabiliyoruz.

Kısa Sürede Detaylı Temizlik Hizmeti

Şile’de bulunan camilerimizin hemen hemen hepsi büyüklükleri bakımından İstanbul’un nispeten büyük camilerini içinde barındıran camiler olmaktadır.

Buralarda Şile cami temizliği yapılması söz konusu olduğunda kısa sürede bunu gerçekleştirebilmek için mutlaka personel sayısını yeterli seviyede tutarak temizlik işleminin yapılması gerekmektedir.

Bizler firma olarak hizmet verirken özellikle söz konusu camiler olduğunda camileri ilk gezip fizibilite çalışmalarını yaptığımız zamanda belirlemiş olduğumuz temizlik personeli sayısına uygun şekilde cami temizliği sırasında da o kadar kişiyi hazır bulunduruyoruz.

Kullanmış olduğumuz temizlik malzemelerinde doğaya ve insan sağlığına uygunluğa dikkat etmiş olduğumuz için camilerde bulunan işlemelere, boyamalara ve döşemelere hiçbir şekilde zarar verilmeden caminin temizliğinin yapılması mümkün olmaktadır.

Zorlu Halı Temizlemeye Pratik Çözümler

Firma olarak siz müşterilerimizin bizden Şile cami temizliği talep etmesi halinde en çok karşılaştığımız isteklerin başında camilerdeki halıların temizlenmesi gelmektedir.

Camilerde yer alan farklı bölümlerin temizliğinin yapılması bu konuda görevli olan personeller tarafından profesyonel olmayan biçimde gerçekleştirilebilir olsa bile özellikle halıların derinlemesine temizlenebilmesi oldukça zor olmaktadır.

Bizler bu noktada halı temizliğini en detaylı şekilde gerçekleştirebilecek olan yöntem ve tekniklerle gerçekleştiriyoruz.

Kuru köpük sistemine sahip yıkama makineleri ile gerçekleştirdiğimiz yıkama işlemleri sırasında halıların camiden sökülmesine gerek kalmadan yerinde bir temizlik yapılmakta ve aynı zamanda kurutma işlemleri için uzun süre boyunca beklemeden camilerimizin temizliğini gerçekleştirebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL