thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Su Baskını Temizliği

Su Baskını Temizliği

Su baskını Temizliği

Doğal koşullar nedeniyle kimi zaman oluşan kuvvetli yağışlar veya arızalar nedeniyle ev veya iş yerlerinde su baskınları oluşabilmektedir.

Bu gibi durumlarda yaşam ve çalışma alanlarında eşyalar kullanılamaz hale gelirken aynı zamanda ağır bir kirlenme durumu oluşur.

Bu kirliliğin temizlenebilmesi için kendi şartlarınız ile yapacağınız işlemler yeterli olmayabilir.

Bu gibi durumlarda firmamız tarafından acil ve hızlı olarak su baskını temizliği hizmetleri verilmektedir.

Su Baskını Temizliği

Hizmetler kapsamında ev veya iş yerlerinde atıkların tahliyesi, suyun tahliyesi, pis suyun çekilmesi ve ortamın tekrar temiz bir hale getirilmesi sağlanır. Su baskınları büyük bir kirlilik ve hasara neden olurlar.

Ortamda bulunan eşyaların tekrar kullanılabilir hale getirilmeleri için ayrıntılı bir şekilde temizlenmeleri gerekir.

 

Su baskını Temizliği

Tam Kapsamlı Su Baskını Temizliği

Yağmur, tesisat arızası veya yangın söndürme işlemleri sonrasında ev veya iş yerlerinde oluşan su baskını gibi sıkıntıların oluşturduğu kirliliğin  temizlenmesinde kapsamlı bir işlem gerçekleştirilmesi gerekir.

Bu noktada firmamız tarafından sunulan su baskını temizliği hizmetleri sayesinde en doğru ve kusursuz bir şekilde dezenfeksiyon ve sorun giderme sağlanır.

Öncelikle ortamda bulunan suyun uzaklaştırılması gerçekleştirildikten sonra eşyaların tekrar kullanılabilir hale getirilmesi için temizlik ve tadilat işlemleri gerçekleştirir.

Zemin ve duvarlar üzerinde oluşan kirleri gidermek açısından gerekli donanımlar ve dezenfektanlar kullanılarak yeniden hijyen sağlanır.

Gerekli durumlarda boya ve badana işlemlerinin de yapılmasıyla ve zeminlerin tekrar temizlenmesi ile mikroorganizma yükü ortamdan uzaklaştırılır.

 

Su baskını Temizliği

Profesyonel Donanımlarla Su Baskını Temizliği

Su baskını durumlarında insan sağlığının ve ortam sağlığının oluşturulması için dikkatli ve özenli bir çalışma yapılmalıdır.

Bu gibi durumlarda firmamızın sunduğu su baskını temizliği kapsamında öncelikli olarak atık ve çamurlu suyun tahliye edilmesi işlemi firmamızın profesyonel ekipleri tarafından makineler yardımıyla gerçekleştirilir.

Daha sonrasında kaliteli deterjanlar sayesinde ortamın tekrar dezenfekte edilmesi sağlanır.

Su baskını nedeniyle ev veya işyerlerinizde oluşabilecek mikroorganizma üremesi, nem ve koku gibi durumları bertaraf etme amacıyla gerekli temizleme araçları ve havalandırma sistemleri kullanılarak bu istenmeyen durumlar ortadan kaldırılır.

Yeniden böyle bir durumla karşılaşmamanız için gerekli önlemlerin alınması noktasında yardım sağlanır.

HEMEN TEKLİF AL