thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Suadiye Koltuk Yıkama İle Koltuklarınızın Temizliği Yapılırken Sağlığı da Korunur

Suadiye Koltuk Yıkama İle Koltuklarınızın Temizliği Yapılırken Sağlığı da Korunur

12 Ara

Suadiye Koltuk Yıkama İle Koltuklarınızın Temizliği Yapılırken Sağlığı da Korunur

Koltuklar yaşam alanlarımızın he görsel hem de konfor açısından en dikkat çeken ürünleridir. Evlerimizde ve ofislerimizde rahatlığın sembolleridirler. Kimi zaman oturma amacıyla kullanılır kimi zaman yatak amacıyla kullanılır. Her halükârda huzurlu bir dinlenme sunarlar. Bunun yanında hanelerimizde en çok kirlenen ürünler de yine koltuklardır. Yapıları itibariyle kiri, tozu çabuk toplarlar ve emerler. Her ne kadar görüntüleri temiz olsa da en azından düzenli olarak yıkanmaları gereklidir. Suadiye koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında koltuklarınızı yerinde yıkıyor, hijyenik biçimde kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz.

Suadiye Koltuk Yıkama İşlem Aşamaları

Koltuk temizliği silerek, süpürgeyle çekerek olmaz. Bu işlemler temizliğin aksine kirleri koltukların içine iterler. Bu yüzden de koltuk yıkama uygulamalarının uzman kişiler tarafından, profesyonel makineler ile yapılması gerekir. Suadiye koltuk yıkama hizmetlerimiz kapsamında özel şampuanlar ve vakumlu makineler kullanıyoruz. Koltuk yıkama işlemlerimiz kapsamında;

  • İlk olarak yüksek çekim gücüne sahip makine ile koltukların tozunu alıyoruz.
  • Özel müdahale edilmesi gereken lekeler varsa onlara müdahale ediyoruz.
  • Özel şampuan ve temiz su ile hazırladığımız karışımı uygun miktarda koltuğun her yerine tazyikli biçimde sıkarak bir süre yumuşamasını bekliyoruz.
  • Daha sonra koltuklarınıza sıktığımız suyu özel vakumlu makinelerimiz ile çekiyoruz.
  • Vakumlama işlemi çekilen su saf hale dönene kadar devam eder. Eğer gerekirse işlem tekrarlanır.
  • Temizlik işlemi tamamlanan koltuklarınız iki saat gibi kısa bir süre içinde tertemiz halde kullanımınıza hazır hale gelir.

Suadiye Koltuk Yıkama İhtiyaçlarına Hızlı ve Pratik Çözümün Adresi

Koltuk yıkama işleminde kullanılan şampuana dikkat edilmelidir. Çünkü şampuanlar kimyasal ürünler olduğu için doğru ürün seçilmez ise koltuklarınıza zarar verebilir. Su püskürtülürken doğru oranda su kullanılmalı, vakumlama esnasında da koltukta hiçbir ıslaklığın kalmamasına özen gösterilmelidir. Su miktarı fazla kullanılırsa kurutması zorlaşacaktır. Tam olarak kurutulmayan, ıslaklık kalan koltuklarda ise zamanla kötü koku oluşacak, hatta zamanla koltuklarınız içten çürümeye maruz kalacaktır. Bu yüzden özel makineler ve işin uzmanı tarafından koltuk yıkama yapılmalıdır. Suadiye koltuk yıkama güvencesine koltuklarınızı rahatlıkla teslim edebilir, kısa sürede etkili temizliğin keyfini sürebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL