thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Suadiye Yerinde Halı Yıkama İle Halınız Bulunduğu Yerde Tertemiz Oluyor

Suadiye Yerinde Halı Yıkama İle Halınız Bulunduğu Yerde Tertemiz Oluyor

12 Ara

Suadiye Yerinde Halı Yıkama İle Halınız Bulunduğu Yerde Tertemiz Oluyor

Suadiye yerinde halı yıkama sık kirlenen buna karşın, çıplak ayakla basılması, zaman zaman oturmak hatta uzanmak için kullanılabilmesi, çocukların varlığı durumunda el ve yüzlerinin temas etmesi dolayısıyla temiz ve hijyenik olması gereken eşyalardır. Halı yıkama işlemi kapı önlerinde, apartmanların teras gibi boş ve geniş alanlarında da yapılabilmekle birlikte bu tür yerlerde yapılan yıkama yeterince temiz ve sağlıklı sonuç vermeyeceğinden tercih edilmemelidir. Halılar kaliteli hizmet veren yıkama fabrikalarında da temiz ve güvenli bir şekilde yıkanabilmektedir. Buna karşına halınızın evinizden alınmasını sabit olarak kullanılıyor olması gibi herhangi bir nedenle istemiyorsanız Suadiye yerinde halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Suadiye Yerinde Halı Yıkama Uygulamaları

Suadiye yerinde halı yıkama hizmeti için en temel noktalardan bir tanesi halının leke ve kirlerden arındırılırken zarar görmemesidir. Halı yıkama işlemi için makineyle şampuanlı ıslak yıkama tercih edilebileceği gibi, kuru köpüklü yıkama yöntemi de kullanılabilmektedir. Talaşlı yıkama yönteminin de kullanıldığı yerinde halı yıkama hizmetleri için sıcak yıkama ya da buharlı yıkama da alternatifler arasındadır. Kullanılan yöntem halının niteliğine uygun olarak seçilmekte ve daha hijyenik olması açısından dezenfektan uygulanmaktadır. Elemanlarımızın bilgili ve deneyimli olması sayesinde halılarınız güvenli bir şekilde yıkanmaktadır. Derinlemesine yapılan temizlik halıdaki gözle görülür kirleri ve gözle görülmeyen zararlı canlıları ortadan kaldırmaktadır.

Türüne Göre Suadiye Yerinde Halı Yıkama

Kullanım alanının özelliği ya da kullanıcıların tercihleri doğrultusunda farklı kalınlık, renk, iplik çeşidi ve dokuma gibi özelliklere sahip çok sayıda halı çeşidi ev ya da işyerleri için tercih edilmektedir. Suadiye yerinde halı yıkama hizmeti halıların farklı özellikleri göz önünde bulundurularak gerçekleştirilmektedir. Kullanılacak temizleme ürününün seçimi ve yöntemin belirlenmesi halının renklerinin korunmasının yanı sıra dokumasının zarar görmemesi için de önem verilmesi gereken bir konudur. Doğru temizlenen halılarınızın tekrar kirlenmesi de daha uzun bir sürede gerçekleşmekte ve bu sayede uzun süre temiz ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz, görünüm özelliklerini yitirmemiş halılara sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL