thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Talebinizi Özel Moda Personel Temini

Talebinizi Özel Moda Personel Temini

2 Şub

Talebinizi Özel Moda Personel Temini

Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak veya hızlı rezervasyon için lütfen çekinmeden arayınız.

0532 762 28 07  (Mobil)

0216 478 5812 (Sabit)

Moda gibi çok özel bir semtte ikamet ediyorsanız ve işyerinizi de bu semt dahilinde kurduysanız, birçok farklı hizmete ihtiyacınız olacaktır.

Bu hizmet kategorilerinden birisi vazgeçilmez olarak işletme içerisinde temizlik hizmetlerinin alınmasıdır. İşletme içerisinde çalıştıracağınız; maaş, sigorta, yol ve yemek masrafları gibi birçok masraflarını karşılayacağınız bir personel bu hizmeti verebilir.

Ya da sadece aylık olarak bir fatura karşılığında ödeyeceğiniz ücretle firmamız üzerinden de bu hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız belirlemiş olduğunuz gün ve saatlerde periyodik olarak Moda personel temini sağlayarak işyerinizde veya evlerinizde temizlik hizmeti verebilmektedir. Hem işyerinizin bir personeli gibi çalışan hem de firmamıza bağlı bir personel olarak çalışan temizlik personelleri, hem sizin hem de bizim için önemli bir noktada bulunmaktadır.

Sürekli Temiz Bir Ofis İçin Moda Personel Temini

Moda gibi bir semtte ofis sahibi iseniz mesleğinize bağlı olarak sürekli temiz bir iş ortamı isteyebilirsiniz.

Doktor, mühendis, avukat, müteahhit, muhasebeci veya farklı bir şirket sahibi olarak Moda’da bulunan ofisinizde temizlik işlemlerini gerçekleştirmek için firmamızdan temizlik hizmetini farklı bir yöntemle alabilirsiniz.

Bu yöntem kapsamında firmamız sizin için Moda personel temini sağlayarak firmamızın bünyesinde çalışan bir personeli periyodik dönemlerde veya her gün ofisinize yönlendirebilir.

Bir personel belirli saatler aralığında ofisinizin temizliğini sağlayarak aylık fatura karşılığında ödemeyi firmamıza yapmanızı sağlayacaktır. Bu noktada hem vergi avantajı hem de temizlik avantajı sağlayabilirsiniz.

Daha Düşük Masraflar İçin Moda Personel Temini

Gün içerisinde belirli bir saat aralığında ofisinizin temizlenmesi için örneğin sabah saatlerinde ofis açılışını ya da akşam saatlerinde ofis kapanışını tercih edebilirsiniz.

Bu gibi bir durumda sürekli olarak ofisinizde bir personeli temizlik için çalıştırmak yerine firmamızdan Moda personel temini talebinde bulunabilirsiniz.

Bu sayede firmamız sigorta, maaş, yemek, yol ve ek ödemeler gibi birçok masraftan feragat etmenizi sağlayan bir hizmet vermektedir.

Aynı zamanda firmamızdan fatura karşılığında aldığınız bu hizmet sayesinde ofis ve işyeriniz için gider gösterebilir vergi avantajı da sağlayabilirsiniz. Firmamız sadece işyerinizde kaliteli bir ortamın oluşmasını amaçlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL