thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Tekne Yat Temizliği Hizmeti

Tekne Yat Temizliği Hizmeti

12 Ara

Tekne Yat Temizliği Hizmeti

Tekne Yat Temizliği Hizmeti :

Göztepe Temizlik Şirketi uzman ekibi ve ekipmanları ile Tekne Yat Temizliği Hizmetini bulunduğu marina veya limanda yapım ve tadilat aşamalarından sonra detaylı ve hijyen bir şekilde temizliğini yapar ve kullanımınıza hazır hale getirir.

Tekne Yat Temizliği Hizmeti esnasında kullanılan temizlik ürünleri ve ekipmanları Tekne – Yat ve Gemilerde bulunan materyal’lere hiçbir şekilde zarar vermez ve kaliteli bir hizmet sunulur.

Göztepe Temizlik Şirketi olarak, Tekne Yat Temizliği Hizmetinde :

  • Tekne içinde bulunan sabit halıların yerinde temizliği;
  • Koltuk Takımının yerinde temizliği;
  • Yatakların yerinde temizliği;
  • Perdelerin (tül – stor) yerinde temizliği;
  • Teknenin iç dış Genel Temizliği Göztepe Temizlik Şirketi tarafından profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Tekne Halı Temizliği : Tekne içinde bulunan halılar özel Taski Kuru Köpük Halı Yıkama makinesi ve anti bakteriyel özellikli halı yıkama şampuanı ile yakama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemi bittikten 1,5-2,00 saat sonra halılar tekrar kullanıma geçmektedir. Yıkamadan kaynaklanan ıslaklık – nemlilik ve kötü koku oluşumu kesinlikle oluşmaz. Halıların altında bulunan döşemeye yıkama işlemi kesinlikle zarar vermez.

Tekne Koltuk ve Yatak Temizliği : Tekne içinde bulunan Koltuk Takımları ve Yataklar sanayi tipi vakumlu koltuk ve yatak yıkama makinesi ve anti bakteriyel özellikli koltuk ve yatak yıkama şampuanı ile temizliği gerçekleştirilir. Yıkama işlemleri bittikten 2 – 3 saat sonra koltuk ve yataklar tekrar kullanıma geçmektedir.

Tekne Perde Temizliği : Tekne içinde bulunan perdeler (tül veya stor) buharlı makine ile yerinde temizliği gerçekleştirilir. Buharlı temizlik ile hijyen bir temizlik sunulur.

Tekne Genel Temizliği : Teknenin içi ve dış güverte bölümlerinin temizliği gerçekleştirilir. Kamaralar – Mutfak – Banyo – WC ve Lavabolar, Islak ve Kuru Zeminlerin temizliği titizlikle ve hiçbir ürünün yapısına zarar vermeden özel temizleme ürünleriyle itina ile temizliği gerçekleştirilir.

GöztepeTemizlik Şirketi vermiş olduğu Tekne Yat Temizliği Hizmeti ile siz değerli müşterilerinin profesyonel ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizleri Arayın :

0216 478 58 12 – 0530 964 99 37 – 0532 762 28 07

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL