thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Temiz Bir Görünüm İçin Erenköy Yerinde Halı Yıkama

Temiz Bir Görünüm İçin Erenköy Yerinde Halı Yıkama

12 Ara

Temiz Bir Görünüm İçin Erenköy Yerinde Halı Yıkama

Ev veya işyerlerinizde zemin kaplaması için kullanmış olduğunuz halılarınız; yün, sentetik, akrilik veya halıfleks gibi farklı tercihler arasından seçilmiş olabilir. Sabit bir yapıda kullanılan bu halılarda özellikle işyeri gibi bölgelerde çok daha fazla kirlilik oluşabilir. Bu nedenle halıların temizlenmesi ile birlikte ev ve işyerinizde de tertemiz bir görünüm elde edilebilir. Bu hizmet firmamız tarafından Erenköy yerinde halı yıkama hizmeti olarak verilmekte ve halılarınız bulunduğu yerde özel ekip ve ekipmanlar ile birlikte tertemiz hale getirilmektedir. Halılarınızın temizlenmesi ile birlikte ortamda temiz ve ferah bir görünüm ve hava elde edilecektir.

Özel Sistemlerle Erenköy Yerinde Halı Yıkama

Firmamız tarafından kullanılan son teknolojiler ile üretilmiş özel sistemler sayesinde Erenköy yerinde halı yıkama hizmetlerini sunarken derinlemesine bir temizlik sağlayacak uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız cihazlar; özel dezenfektanlar ile birleştiğinde halılarınızdaki uzun dönem boyunca oluşmuş bütün kirleri ve mikroorganizma yüklerini ortamdan uzaklaştırabilmek için sıcaklık, buhar ve su etkisinden faydalanmaktadır. Birleşik bir şekilde uygulanan bu işlem sayesinde halıların üzerinde bulunan kirlerin ortamdan uzaklaştırılması gibi halının derinine işlemiş olan bütün kirlerde ortadan kaldırılabilir. İster ev ortamında ister iş yeri ortamında talep edilen hijyeni oluşturacak bir uygulama gerçekleştiriyoruz. Halıların yapısını koruyan ve daha uzun kullanım ömrü sağlayan bu yıkama işlemleri firmamızın uzman personelleri tarafından sağlanmaktadır.

Ekonomik Fiyatlarla Erenköy Yerinde Halı Yıkama

Eve ya iş yerlerinizde zemine kaplı bir şekilde ve duvardan duvara olarak döşenmiş halılarınızın sökülmesi ve yıkama işlemine gönderildikten sonra tekrar uygulanması; halının yapısını bozduğu ve neredeyse kullanılmaması gereken bir yöntem olduğu için firmamız tarafından yerinde halı yıkama hizmeti verilmektedir. Firmamız Erenköy yerinde halı yıkama hizmetlerini gerçekleştirirken, halınızın yapısına ve üretim özelliklerine dikkat ederek etkili bir uygulama tercih etmektedir. Sizin yorulmanıza gerek kalmadan ve çok kısa bir sürede gerçekleşen yerinde halı yıkama hizmetleri için firmamız tarafından çok ekonomik fiyatlar talep edilmektedir. Bu ekonomik fiyatlar sayesinde istediğiniz her dönem veya mevsim değişikliklerinde halı yıkama talebinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL