thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Avcılar Cami Temizliği

Avcılar Cami Temizliği

cami temizliği hızlı ve titizlikle yapılır
1 Oca

Avcılar Cami Temizliği

Avcılar ilçesinde uzun zamandır cami temizliği hizmeti vererek bölgedeki bütün camilerin temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Erken Rezervasyon, hizmetlerimiz ve fiyatlarımız için hemen arayın.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

En küçük camilerden devasa büyüklükteki camilere kadar hepsinde 24 saat içerisinde bitirdiğimiz temizlik uygulamalarıyla ibadethanelerin çok daha temiz olmasına destek sunmaktayız.

Sürekli olarak gün içerisinde kullanılan kapı ve pencerelerin açık olması sebebiyle tozun ve kirin çok fazla olduğu camilerin temizlenmesi için kalabalık bir kadroyla temizlik uygulamalarını geliştirmekteyiz.

Bu sebeple Avcılar cami temizliği uygulamalarımızdan faydalanabilmek için randevu almanız gerekmektedir.

Randevu alındıktan sonra teknik kadromuz öncelikli olarak bir fizibilite çalışması yapıp camideki temizlik uygulamalarının nasıl sunulacağına karar vermektedir.

Kuru Köpüklü Avcılar Cami Temizliği Uygulamaları

Avcılar gibi kalabalık olan bir ilçede pek çok cami bulunmaktadır. Bütün camilerin temizliğine yetişebilmek için kurumumuz oldukça kalabalık, alanında uzman ve eğitimli olan bir teknik kadro ile hizmet vermektedir.

Bu sebeple Avcılar cami temizliği talebinde bulunulduğunda çok kısa süre içerisinde caminize gelerek temizlik uygulamalarını başlatmaktayız.

Temizlik çözümlerinde yerler, duvarlar, camlar ve cami içerisinde bulunan bütün eşyalar hijyen standartlarına yükseltilmektedir.

Bunun sağlanabilmesi için özellikle halıların temizlenmesi noktasında halıların camiden taşınmasına gerek bırakmadan kuru köpüklü uygulamalarla yerinde halı yıkama yapmaktayız.

Son derece gelişmiş olan kuru köpüklü makinelerle birlikte en büyük camilerde bile birkaç saat içerisinde bütün halıları kuru köpükle beraber temizleyebilmekteyiz.

Kuru köpük kullanıldığından dolayı hiçbir şekilde halılar dışarı çıkartılmadan halıların bünyesine işlemiş olan bakteriler ve kirler kolaylıkla arındırılmaktadır.

Ayrıca kuru köpüklü yıkama yapıldığından dolayı halılar ıslanmayacağı için tekrar temizlik sorunları yaşanmamaktadır.

En Uygun Fiyatlı Avcılar Cami Temizliği

Camilerde kullanılmakta olan halılar temizlendikten sonra eğer ahşap yer parkeleri varsa parke temizliği sunarak caminin daha hijyenik hale gelmesine gayret göstermekteyiz.

Bunun için son derece kaliteli temizlik deterjanları ve şampuanlar tercih edilmektedir. Ayrıca caminin temizliği sırasında kullanılmakta olan bütün temizlik malzemeleri insan sağlığı ile barışık bir özellik göstermektedir.

Bu noktada Avcılar cami temizliği uygulamaları hem hijyenik hem de dünya standartlarında temizlik çözümlerini ekonomik fiyatlarla bölge halkına sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL