thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

1 Oca

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

Halılar ev ve iş yerlerinde kullanılan ve en kolay kirlenen eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle yoğun olarak kullanılan alanlarda halıların kirlenmesi kaçınılmazdır. İşyerleri ya da evlerde kullanılan halıların üzerinde gezilmesi sebebi ile leke oluşması ve kirlenmesi engellenememektedir. Bu sebeple de halılar belli dönemler ile temizlenmelidir. Halı yıkama işlemi Acıbadem halı yıkama ile sizlere sorunsuz şekilde sunulmaktadır. Ev ya da iş yerlerinizde yoğun olarak kullandığınız halılarınız ne kadar kirli olursa olsun en etkili şekilde temizlenmekte ve tekrardan kullanımınıza sunulmaktadır. Halılarınızı özel günlerinizde ya da bayram gibi zamanlarda hızlı şekilde yıkayarak sorunsuz şekilde teslim etmekteyiz.

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem halı yıkama sizler için en iyi şekilde hizmet sunmak üzere çalışmaktadır. Yılların tecrübesi ile en iyi şekilde yıkama hizmeti sunulmaktadır. Halılarınız yıkama işlemi için evinizden teslim alınmaktadır. Teslim alınan halılarınız için sizlere sayı ve bilgilerin yer aldığı belge verilmektedir. Teslim alma işlemi sonrasında halılarınız özel alanda yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu işlem sonrasında halılar durulama ve kuruma alanına alınmaktadır. Bu alan kapalı bir alan olması sayesinde halıların leke ve toz olmadan kurutulması sağlanmaktadır. Bu kurutma işlemi sonrasında halılar teslim aşamasına hazırlanmaktadır. Teslim aşaması için halılar özel taşıma poşetlerine konulmaktadır. Bu poşetler ile yapılan teslim işlemi halının taşınırken kirlenmesine engel olmaktadır. Teslim edilmiş olan halılarınız ilk günkü gibi kullanıma hazır olmaktadır.

Hızlı ve Etkili Makineler ile Temizlik

Acıbadem halı yıkama, en etkili şekilde temizlik sunabilmek için özel makineler ile temizlik yapmaktadır. Halı yıkama makineleri özel olarak bu işlem için üretilmiş olan makinelerdir. Halılardaki kir ve lekeleri çıkartabilmek için güçlü şekilde tasarlanmıştır. Bu güçlü yapısı ile halı içerisinde toz ve benzeri şeyler bırakmamaktadır. Bununla birlikte halı yıkama için özel üretilen başlıklar sayesinde halıda bulunan saç ve benzeri şeylerin toplanması sağlanmaktadır. Halı yıkama işlemi için özel deterjanlar kullanılarak halının kolay temizlenmesi ve lekelerinin daha kolay çıkması sağlanmaktadır. Ayrıca bu deterjanlar halıların güzel kokular eşliğinde evinizde veya iş yerinizdeki yerini almasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL