thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

1 Oca

Tertemiz Halılar İçin Yıkama İşlemi

Halılar evlerimizin en çok kullanılan eşyaları arasında yer almaktadır. Ülkemizde kültürel yapı olarak genelde evlerimizde halılar tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra iş yerleri gibi alanlarda da halılar serilebilmektedir. Bu yoğun kullanım sonucunda halılar toz, leke ve kirlere maruz kalabilmektedir. Bu sebeple de temizlenmeleri gerekmektedir. Halı temizleme işlemleri içerisinde Feneryolu yerinde halı yıkama işlemlerinin özel bir yeri bulunmaktadır. Halılarınızın tertemiz kullanılması ve lekelerden arındırılması için itinalı ve özel temizleme hizmeti sunulmalıdır. Firma olarak bu özel hizmeti sizlere sunarak temiz ve lekesiz halılar kullanmanızı sağlamaktayız. Tamamen özel makine ve deterjanlar ile temizleme işlemi yapılmaktadır.

Feneryolu Halı Yıkama

Feneryolu yerinde halı yıkama, halıların tozlardan ve lekelerden en iyi şekilde arınması için özel makineler ile yıkama işlemi uygulamaktadır. Bu makineler halı yıkama işlemi için özel olarak tasarlanmış olan makinelerdir. Özel başlıkları ile halılar yıkanırken hem lekelerin çıkmasını sağlamakta hem de halının zarar görmesini engellemiş olmaktadır. Ayrıca makinelerin sahip olduğu güçlü motorları sayesinde de iyi şekilde yıkanması ve durulanması sağlanmaktadır. Bu makine içerisinde temizlik işlemi sırasında yine özel olarak üretilmiş olan deterjanlar kullanılmaktadır. Bu deterjanlar sayesinde temizlenen halılar en iyi şekilde kirlerinden arınmaktadır. İçerisinde toz ve kirlerden en iyi şekilde arınan halılar mis gibi kokuları ile bulunduğu ortamı ferahlatmaktadır.

Yerinde Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işlemlerinde merak edilen konulardan bir tanesi halıların nasıl bir ortamda yıkandığıdır. Feneryolu yerinde halı yıkama bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Halılarınız adresinde özel olarak temizlenmektedir. Özel taşınabilir makinesi ile temizlik işlemi adresinizde gerçekleştirilmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde yapılan temizleme ve yıkama işlemi ile beklemenize de gerek kalmadan anında temizlik işlemi uygulanmış olmaktadır. Taşıma ve teslimat işlemlerini beklemeden, bunlara ayıracak zamanınız yoksa en doğru seçenek yerinde halı yıkama olarak karşınıza çıkmaktadır. Yerinde yapılan halı yıkama işlemi sonucunda halınız bir miktar ıslak kalmaktadır. Bu ıslaklıktan kurtulmak için halılarınızın havalandırılması ve kurutulması gerekmektedir. Kurutma işlemi ile birlikte halıların bulunduğu ortamı bir süre havalandırarak mis gibi ve tertemiz halılarınızı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL