thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Tuzla Temizlik Şirketi

Tuzla Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik
10 Eki

Tuzla Temizlik Şirketi

Müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına göre Tuzla ilçesinde Tuzla ev temizliği hizmetimizi müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

0532 762 28 07   

0216 478 5812  

Büyün temizlik ekiplerimizin başında en az bir operasyon şefimiz bulunmaktadır. sigortalı olan ekibimiz ile evinizin temizliğini hijyenik şartlar dahilinde, hiçbir noktanın atlanmasına müsaade etmeden, gerekli ekipmanlar ve donanımlarımız ile detaylı bir şekilde ev temizliğinizi gerçekleştiriyoruz.

Tuzla Ev Temizliği

Sizlerin istediği zaman dilimi içerisinde ev temizliğinizi sağlıklı, temiz ve güvenli bir yaşam ortamı oluşturacak şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çeşitli kampanyalarımız ile (bayram temizliği, bahar temizliği vb.) müşterilerimize temizlik adına yardımcı oluyoruz.

Profesyonel çalışanlarımız temizlik yaptıkları sürece, sizden herhangi bir ekipman, makine ve malzeme talebinde bulunmamaktadır.

Tuzla Ofis Temizliği

Tuzla ofis temizliği sağlayan ekiplerimiz ofislerinizde temiz ve rahat bir çalışma ortamı yaratmak için günlük, haftalık veya sizlerin istediği zaman dilimlerinde temizlik hizmeti vermektedir.

Bütün ofis temizliklerini yüksek kalite standartları konusunda eğitim almış çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Gününüzün büyü çoğunluğunuzu geçirdiğiniz ofislerde, sağlığa uygunluk ve temizlik hem ruh sağlığı hem de beden sağlığınız için oldukça önemlidir.

Ofisinizde rahat olmanız ve temiz şartlarda daha verimli bir şekilde çalışabilmeniz için sizlere uygun cazip fiyatlar ile yüksek kalite standartlarında temizlik işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Güvenli temizlik için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Tuzla İnşaat Sonrası Temizlik

Tadilat veya inşaat sonrası alanlarda kalan harçlar, moloz kalıntıları, alçılar, etrafa yayılan yoz toprak vb. kalıntıları temizlemek oldukça zor temizliği yapılan ve yorucu işlerden biridir.

Normal temizlik ürünlerinin kullanımı ile inşaat temizliğini sağlamak mümkün değildir.

Bu nedenle Tuzla inşaat sonrası temizlik ekiplerimiz, inşaat temizliğinde uzman kişilerden seçilmektedir.

Böylece inşaat kalıntılarından hızlı bir şekilde arındırılan alanlarda derinlemesine temizlik hizmeti sağlamış olmaktayız.

İnşaat temizliğinde kullanılabilen temizlik ürünleri sayesinde, temizlik uzmanlarından da yardım ve tavsiyeler alarak bütün inşaat kalıntılarını, zarar vermeden ortadan kaldırmaktayız.

Böylece hızlı bir şekilde temizlenmiş olan inşaat alanlarınızda satışlarınızı daha çabuk gerçekleştirmiş olur veya temizliği yapılan tadilat alanlarına daha hızlı bir şekilde yerleşmiş olmaktasınız.

İnşaat temizliği konusunda uzman ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL