thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik

Göztepe Temizlik Şirketi
12 Ara

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik İhtiyaçlarına Pratik Çözümler

İnşaat sonrası evlerin, ofislerin, villaların, fabrikaların ve diğer inşaat alanlarının temizliğe ihtiyacı olur. Aynı şekilde uygulanan tadilat işlemleri sonrası için de durum geçerlidir. İnşaat sonrası temizlik, diğer temizlik uygulamalarında farklılık gösterir. Çünkü temizlenmesi gereken kir, çöp oldukça fazladır ve zorludur. Yine, yeni ürünler, yeni alanlar olduğu için çizilmeden, yıpratılmadan uygulanmaları gerekir. bütün bu işlemler ise hem tecrübe hem de özel ekipmanlar gerektirir. Üsküdar inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz kapsamında inşaat sonrası alanlarınızın temizliğini yapıyoruz. Hanelerinizin veya diğer alanlarınızın baştan sona temizlenmesini sağlayarak tertemiz biçimde kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik İşlemlerinin Ayrıntıları

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz kapsamında inşaat alanlarınızın kaba çöplerini temizliyoruz. Banyo ve tuvaletlerde gerekli temizlik işlemlerini yaparak lavabolarınızı, fayanslarınızı, duşa kabinlerinizi ve diğer alanları en ince ayrıntısına kadar temizleyerek dezenfekten uygulaması yapıyor, güvenle kullanabileceğiniz hale getiriyoruz. Cam yüzeylerde, çerçevelerde yer alan alçı, boya, harç kalıntılarını, etiket kalıntılarını hassasiyetle temizleyerek uygun deterjanlarla temizliyoruz. Mutfak dolaplarını, lavaboları varsa beyaz eşyaları hassas biçimde temizleyerek kirlerde, lekelerden, harçlardan arındırılmasını sağlıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

Üsküdar İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetlerinde Özverili Uygulamalar

İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik uygulamalarında özellikle yerlerin, kapıların ve diğer ahşap alanların ayrı bir özenle temizlenmesi gerekir. Çünkü bu alanlar hem tozdan hem lekeden arındırılmalıdır. Aynı zamanda hassas alanlar oldukları için çizilmeye, yıpranmaya son derece müsaittirler. O yüzden zorlu lekelerin çıkarılması için özel ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Özel şampuan ve deterjanların kullanılması gerekir. Üsküdar inşaat sonrası temizlik uygulamalarımız kapsamında, tecrübeli çalışanlarımızla yaşam alanlarınızın temizliğini en hassas biçimde yapıyoruz. Hızlı ve kaliteli temizlik sağlayarak kısa sürede kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL