thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Uzman Kadro İle Sunulan Bağdat Caddesi Halı Yıkama Hizmeti

Uzman Kadro İle Sunulan Bağdat Caddesi Halı Yıkama Hizmeti

halı yıkama işleri
2 Şub

Uzman Kadro İle Sunulan Bağdat Caddesi Halı Yıkama Hizmeti

Sektörde uzun yıllar sağlamış olduğumuz Bağdat Caddesi halı yıkama hizmetlerinde, bünyemizde alanında deneyimli ve gerekli eğitimleri almış olan personellerimizi barındırmaktayız.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Bu sayede müşterilerin memnun kalmaları için çalışmalar yürütmekte ve akla gelebilecek olan her marka halı ürünü için yıkama işlemlerine olanak sunmaktayız.

Günümüz yapılarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan halı ürünleri, çeşitli markalar tarafından üretilmekte ve piyasaya sürülmektedir.

Kimi zaman el işçiliği ile özel olarak dokunmuş olan halı ürünleri, kimi zaman ise teknolojik makineler yardımı ile sorunsuz şekilde piyasada yer almaktadır.

Ancak sıkça kirlenen ve tozlanan halıların detaylı olarak temizlenmesi gerekmekte ve bunun içinde, alanında kaliteli yıkama hizmeti sunan firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Bağdat Caddesi Halı Yıkama Hizmeti Avantajları

Özellikle son yıllarda giderek gelişmekte olan teknoloji, beraberinde farklı cihazların hayatımıza girmesini sağlamış ve bu ileri teknoloji cihazları da halı ürünlerinin yıkanması için avantaj sağlamaktadır.

Deneyimli kadromuz ile birlikte sunmuş olduğumuz Bağdat Caddesi halı yıkama hizmetlerinde, söz konusu olan teknolojik cihazları kullanmakta olan firmamız, aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatlar üzerinden kaliteli hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Müşterilerimizin isteklerine göre yerinde halı yıkama avantajlarını da sunan firmamız, aynı zamanda özel alanlarımızda yıkanacak olan halı ürünleri için ücretsiz teslimat ayrıcalıklarına da yer vermektedir.

Verilen siparişlerin ardından harekete geçen personellerimiz, özel araçlar ile halıları adreslerden teslim almakta ve yıkama sonrasında, aynı şekilde ücretsiz olarak ürünleri sahiplerine teslim etmektedir.

Bağdat Caddesi Halı Yıkama Hizmetinde Yer Alan Fiyatlar

Sağlıklı ve kaliteli temizlik malzemeleri kullanarak sağlamış olduğumuz Bağdat Caddesi halı yıkama hizmetlerinde, halı ürünlerinin markası, sayıları, renk seçenekleri ve de kullanılan malzeme çeşitlerine göre farklı fiyatlar sunulmaktadır.

Güvenilir ve de işinin ehli personellerimiz tarafından sunulan yıkama işlemlerinde, üst teknolojik cihazlar bulunmakta ve yıkanmış olan halı ürünleri, özel kurutma makineleri sayesinde sorunsuz şekilde kurutulabilmektedir.

Aynı zamanda yıkama işleminin ardından özel ambalajlar ile paketlenen halı ürünlerinin, teslim edilmesi sırasında özel araçlar kullanılmakta ve müşteri memnuniyetine dikkat edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL