thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Yaşam Alanında Detaylı Temizlik Arayanların Hizmetindeyiz

Yaşam Alanında Detaylı Temizlik Arayanların Hizmetindeyiz

Temizlik şirketi
2 Şub

Yaşam Alanında Detaylı Temizlik Arayanların Hizmetindeyiz

Yaşam alanının temiz olmasının önemi konusunda şüphesi olan biri yoktur ancak yeterli düzeyde temizliği çeşitli nedenlerle sağlayamayan pek çok birey olduğunu söylemek mümkün.

Hızlı rezervasyon için arayın

0532 762 28 07   

0216 478 5812

Siz de çalışma temponuzun yoğun olması, sağlığınızın temizlik yapmaya elvermemesi gibi sebeplerle ya da tüm bunlara gerek olmaksızın yalnızca yorulmak istememeniz sebebiyle yaşam alanınızda yeterli temizliği sağlayamıyor ve Çatalca temizlik şirketi arıyorsanız hizmetinizdeyiz.

Profesyonel ekiplerle, modern ekipman ve kaliteli malzemelerle yaşam alanlarınızı temizleyerek müşterilerimizi rahat ettiriyoruz.

Daire ve Villa Temizliği

Yaşam alanı denilince İstanbul için akla ilk olarak apartman daireleri gelse de müstakil konut ve villalar da geniş kullanım alanları ile bireysel çabalarla temizlemenin zor olduğu alanlar arasında yer almaktadır.

Gerek daire gerekse villalarınızın temizliğinde Çatalca temizlik şirketleri arasında firmamız kalitesi ile müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadır.

Konut temizliğinin bir parçası olarak yerinde halı ve koltuk yıkama hizmeti verilmektedir.

Bu sayede eşyalarınız evinizden hiç çıkmadan, taşıma sırasında zarar görme riski ile karşılaşmadan kısa zamanda temizlenebilmektedir.

Ev temizliğinin diğer ana parçaları arasında dolap temizliği, zemin ve duvar temizliği ile ıslak zemin olarak ifade edilebilecek tuvalet ve banyoların temizliği yer almaktadır.

Tüm bu alanlar için mikrop, akar ya da bakteri olarak adlandırılacak ve hastalık üremesine ya da yayılmasına zemin hazırlayan unsurlar ile leke, kir ve tozlar temizlenmektedir.

Ev temizliğinde sistematik ve profesyonel bir yaklaşım ile hareket edilmesi hem zamanın iyi yönetilmesi açısından önemlidir hem de temizliğin etkinliğini belirlemesi yönüyle önem taşımaktadır.

Bu açıdan firmamız temizlik sektöründeki deneyiminin önemli bir payını oluşturan ev temizliğini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Daire ve villa temizliğinde ekibin profesyonel olması, doğru malzeme ve yöntem belirleyebilmesi anlamına gelmekte firma kalitesi ise malzeme kalitesini beraberinde getirmektedir.

Bu açıdan bakıldığında sektöre emek vermiş ve deneyim kazanmış bir ekiple hizmet veren firmamız, size, eşyalarınıza ya da evinize zarar vermeyecek yöntemler kullanarak ve doğru malzemelerle temizliği sonuçlandırmaktadır.

Ev temizliği sırasında her kısım için uygun olan teknikler farklı olabilir. Islak bezle silmeden buharlı temizliğe ve makineyle yıkamaya kadar pek çok yöntem temizlik sırasında bir arada kullanılarak yaşam alanlarınız aradığınız ferah görünüme ve sağlıklı yapıya kavuşmaktadır.

Burada kullanılacak yöntemin belirlenmesinde yapınızın ve eşyalarınızın kirlilik durumu ve yapısal özellikleri ile ekibin deneyimler sonucu edindiği fikirler önemli bir yer tutmaktadır.

Bununla birlikte müşterilerimizin kullanılacak yöntemlerle ilgili olarak beklentilerini de dikkate alıyoruz.

Karşılıklı fikir alışverişi sonucunda beklentilerinizi ve yapabileceklerimizi konuşarak, memnuniyet verici sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.

Yaşam Alanlarında Pencere Temizliği

Çatalca temizlik firmaları arasında hizmet veren firmamız tarafından daire ve villalara verilen temizlik hizmetinin önemli bir parçasını da cam temizliği oluşturmaktadır.

Pencereler yaşam alanlarının dışarıya açılan yüzü olarak hem daha iyi bir görsellik sunabilmesi hem de camın açılıp kapatılması sırasında eve kirlilik taşınmaması açısından temiz olmalıdır.

Özellikle yüksek katlı binalarda pencereye çıkarak silmeye çalışmak ev sahipleri ya da çalışanları için tehlikeli bir durumdur.

Bu nedenle bireysel çabalarla pencerelerinizi temizlemeye çalışmak yerine profesyonel ekibi, modern cihazları, iş güvenliğini sağlamaya yönelik ekipmanları ile güvenli bir şekilde hizmet veren firmamızı tercih etmeniz yararlı olacaktır.

Cam temizliği özellikle tamamıyla cam kaplı cephelerden oluşan evlerde daha büyük önem taşımaktadır ve temizlik için fazla zamana ihtiyaç vardır.

Firmamız camlarınızı temizleyerek bu fazla zamanı sizlerin kullanımına bırakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL