thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Yorulmadan ve Zaman Harcamadan Acıbadem Ev Temizliği

Yorulmadan ve Zaman Harcamadan Acıbadem Ev Temizliği

12 Ara

Yorulmadan ve Zaman Harcamadan Acıbadem Ev Temizliği

Evlerin kullanımdan kaynaklanan sebepler yanında, sık kullanılmasa bile pencereden ya da diğer boşluklardan gelen tozlarla kirlenmesi nedeniyle sıklıkla temizlenmesi zorunluluğu doğmaktadır. Detaylı birçok işlemin yapılmasını gerektiren ev temizliği, özellikle yoğun çalışanlar için oldukça zahmetli ve zaman alıcı olarak değerlendirilmektedir. Yardımcı çağırarak evi temizletmek bir kolaylık olmakla birlikte çoğu zaman profesyonellikten uzak olan bu kişiler ile istenen temizlik sağlanması mümkün olmamaktadır. Acıbadem ev temizliği kapsamındaki tüm işleri sizin adınıza tamamlamak üzere hizmet veren firmamız tarafından sunulan hizmet profesyonel ve deneyimli elemanlar ile gerçekleştirildiğinden, kendinizin ya da yardımcınızın ihtiyaç duyacağı süreden çok daha kısa zamanda ve daha temiz bir eve kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Acıbadem Ev Temizliğinde Malzeme Seçimi

Acıbadem ev temizliği için firmamız tarafından öncelikle ücretsiz keşif yapılarak ne tür malzeme kullanılacağı ve temizliğin kapsamının ne olacağı belirlenmekte, temizlik için kaç kişiye ve hangi malzemelere gerek olduğu belirlenmektedir. Temizliğin uygun malzeme ile yapılması hem evde yaşayan bireylerin sağlık ve konforu hem de eşyaların kullanım ömrü bakımından önem taşımaktadır. Kalitesiz deterjanlar yeterli hijyeni sağlamaktan uzak olmanın ötesinde alerjik etkiler gibi istenmeyen sonuçlara yol açma riskinin fazla olması nedeniyle uzak durulması gereken ürünlerdir. Temizlik yapılırken evin bölümlerinde doğru sıralama yapılması da aynı yerlerin tekrar kirlenmemesi için dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Acıbadem Ev Temizliğinde Buharın Gücü

Acıbadem ev temizliği için tercih edilen ve ev akarlarının tamamen yok edilmesini sağlayan en etkili yöntemlerden biri buharlı temizlik uygulamasıdır. Yüksek ısıdaki buharla temizliği zor olan bölgeler, duvarlar ve banyo yüzeyleri temizlenebilmektedir. Evde bulunan eşyaların temizliğinin kolay ve pratik bir şekilde yapılmasını saplayan buharlı temizleme lekeleri çıkarmada da etkilidir. Bu yöntem deterjan kullanılmaması dolayısıyla özellikle alerji ve benzeri rahatsızlıkları olanlar için idealdir. Ev temizliği sırasında çevreye herhangi bir zarar verilmemesi de bu yönteme olan ilgiyi artırmaktadır. Sert zeminlerin temizliğini kolaylaştıran buhar gücü durulama ve kurulama yapılması gerekmeden lekesiz bir temizlik elde edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL