thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Yüksek Hizmet Kalitesiyle Hasanpaşa Halı Yıkama

Yüksek Hizmet Kalitesiyle Hasanpaşa Halı Yıkama

halı yıkama hizmeti
2 Şub

Yüksek Hizmet Kalitesiyle Hasanpaşa Halı Yıkama

Kadıköy Hasanpaşa bölgesinde hizmet veren firmamızın çalışmaları sayesinde artık halı yıkama ile ilgili tüm taleplerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek firmamızın hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Sizlere profesyonel olarak halı yıkama hizmetini sunarken sağlamış olduğumuz servislerle evlerinizden halıların teslim alınmasını gerçekleştiriyoruz. Halısız kalan evlerinizin, işyerlerinizin ve ofislerinizin mağduriyetlerle karşılaşmaması için en kısa sürede size hizmet vermeye gayret ediyoruz. Halıları teslim aldığımız anda halıların size teslim edileceği tahmini süreler noktasında da bilgi verdiğimiz hasanpaşa halı yıkama hizmetlerimizde tamamı son teknoloji ürünü olan halı yıkama araçlarını ve insan sağlığına zarar vermeyen kimyasalları kullanarak hijyenik şekilde halılarınızı teslim almanızı sağlıyoruz.

Hasanpaşa’da Halı Çeşitlerine Özel Yıkama Teknikleri

Firma olarak hasanpaşa halı yıkama firmamızda en çok önem verdiğimiz hususların başında müşterilerimizin bizlere teslim etmiş olduğu halılarda en yüksek verimi alacak şekilde temizleme işlemlerinden yararlanmasını sağlamak geliyor. Bu noktada halıların türlerine bağlı olarak geliştirdiğimiz farklı yıkama tekniklerini kullanarak halıların en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Bu aşamada öncelikle halıların boyutlarına bağlı olarak kullanacağımız halı yıkama makinelerini ve cihazlarını belirliyoruz. Ardından halıların cinsine göre nasıl bir kimyasal kullanılırsa halının zarar görmeyeceğini tespit etmişsek buna uygun şekilde kimyasal temizleme araçlarını kullanıyoruz. Özellikle standart üretim halılarından farklı halılara sahip olan müşterilerimizin sahip olduğu memnuniyetle çalışmalarımıza gösterdiğimiz özeni daha da artırıyoruz.

Hasanpaşa Firmamızın Halı Yıkama Fiyatları

Firmamızın hizmetlerinin oldukça profesyonel bir şekilde verildiğinden ve halıların derinlemesine temizlenerek hijyenik bir biçimde tekrar kullanıcılarına ulaştırıldığını bilen pek çok müşterimizin aklındaki tek soru işareti hasanpaşa halı yıkama fiyatlarımız oluyor. Bu noktada metrekare cinsinden belirli halı çeşitleri için belirlediğimiz sabit fiyatlarla hizmet veriyoruz. Halılarınızın tüm yıkama bedeli halınızın büyüklüğüne ve cinsine göre değişebilmektedir. Dilediğiniz takdirde evinizde bulunan halılarla ilgili bilgiyi bize ulaştırmanız halinde de sizlere fiyatlarımız konusunda bilgi verebiliyoruz. Yine aynı şekilde halıları teslim almaya geldiğimizde de sizden aldığımız halıları tek tek teslim alırken fiyat belirlemelerini de yapıp toplamda ortaya çıkacak fiyatı da belirleyebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL