thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

En Kaliteli Arnavutköy Cami Temizliği Uygulamaları

En Kaliteli Arnavutköy Cami Temizliği Uygulamaları

1 Oca

En Kaliteli Arnavutköy Cami Temizliği Uygulamaları

Uzun zamandır Arnavutköy’de temizlik uygulamalarımızda birlikte bölge halkına hizmet sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetin içerisinde yer alan cami temizliği son derece kaliteli ve modern bir uygulama olarak ibadethanelerin daha temiz hale gelmesi için firmamızın hizmet portföyünde yer almaktadır. Arnavutköy cami temizliği uygulamalarında cami gibi ortak kullanım alanlarında uzun süreli olan temizliğin meydana getirilebilmesi için öncelikli olarak fizibilite çalışması yapılmaktadır. Randevulu bir şekilde hizmet vermekte olan firmamızda telefon veya internet sitemizdeki iletişim vasıtaları ile irtibata geçtikten sonra teknik kadromuz camiyi incelemeye almaktadır. Camideki halıların durumu ve bütün materyaller incelendikten sonra temizlik için gelindiğinde bir gün içerisinde cami temizlenerek ibadete açılabilmektedir.

Arnavutköy Cami Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Camiler oldukça geniş alanı bulunan ve genellikle halı gibi yer kaplamaları ile dekore edilmiş ibadethanelerdir. Bundan dolayı Arnavutköy cami temizliği çözümlerimizde öncelikli olarak yer kaplamalarının yani halıların temizliğine odaklanmaktayız. Halıların temizlenebilmesi için farklı çözümler firmamız tarafından sunulabilmektedir. Firmamızın uygulamaya koyduğu en kaliteli ve pratik olan çözüm yerinde halı yıkama uygulamasıdır. Bu şekilde halılar hiçbir şekilde cami dışına çıkartılmadan kolaylıkla birkaç saat içerisinde temizlenebilmektedir. Sunmuş olduğumuz halı yıkama çözümünde kuru köpüklü halı yıkama makineleri ile beraber yüksek miktarda köpük üretilerek halıların kısa sürede temizlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca halıların gözeneklerine işlemiş olan halı akarları, kirler ve bakteriler kuru köpük sayesinde temizlenirken halılar ıslanmamaktadır. Islanmadığından dolayı yerinde halı yıkama uygulamamızla birlikte camilerdeki halıları kısa süre içerisinde temizleyip caminin diğer unsurlarının temizliğine geçmekteyiz.

En Ekonomik Arnavutköy Cami Temizliği

Firmamızın camileri temizleme noktasında halılardan sonra dikkat ettiği diğer husus ise yer döşemeleri ve camlardır. Oldukça kalabalık bir kadroyla Arnavutköy cami temizliği yaptığımızdan dolayı en büyük camiler bile kısa süre içerisinde temizlenebilmektedir. Camlarda birikmiş olan kirler nanoteknoloji kimyasallarla beraber temizlenerek uzun bir süre camların yağmur, kar suyu veya toz sebebiyle kirlenmesinin önüne geçilmektedir. Halılar kaldırılarak yer döşemeleri yine döşeme tipine uygun olan şampuanlarla beraber temizlenmektedir. Ayrıca cami içerisinde kullanılmakta olan bütün eşyalar, araç ve gereçler hassas uygulamalarla birlikte tozdan arındırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL