thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Ev Temizliği Şirketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Temizliği Şirketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev Temizliği Şirketi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizin temizliğinin kalitesi ve güvenli bir şekilde yapılması için ev temizliği şirketi ile çalışmak artık günümüzde en rağbet gören durum olmuştur.

Modern ekipman, tecrübeli personelle bütün temizlik işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Hızlı rezervasyon için

0532 762 28 07  (Mobil) 

0216 478 5812 (Sabit)

Artan iş temposu ve zamansızlık ile birlikte çoğu ev sahibi evlerini temizlemeye vakit bulamıyor fakat evlerini temizlemek için seçecekleri kişilerin de doğal olarak özenli ve kaliteli iş çıkartmasını istiyorlar.

Bizlerde profesyonel olarak ev temizliği hizmeti verdiğimizden dolayı profesyonel ev temizliği şirketi hangi özelliklere sahip olmalı sizler için araştırdık. Kendi profesyonel iş anlayışımızdan yola çıkarak işte ev temizlik şirketlerini seçerken dikkat etmeniz gerekenler;

Ev Temizliği Şirketi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Ev Temizliği Şirketi
Ev Temizliği Şirketi
  • Evinizde temizlik hizmeti için seçeneğiniz kişilerin mutlaka kurumsal kimlikleri olmalıdır. Bu sayede iş güvenliği, personel hakları ve temizlik prensipleri konusunda profesyonel bir şirketten hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bizlerde kurumsal kimliklerimiz ile hem personellerimize hem de sizlere gereken değeri veriyor işimizi layıkıyla yerine getiriyoruz.
  • Temizlik hizmeti almak istediğiniz firmanın temizlik hizmet kalitesini ve kurumda vermiş olduğu temizlik hizmetlerini incelemeniz gerekecektir. Örneğin; firma yalnızca ev temizliği mi veriyor yoksa ev ve iş temizliği bir arada mı veriyor vs. hizmet seçeneklerine dikkat ettiğiniz sürece evinizin temizliğini firmaya verebilirsiniz. Bizlerde bu noktada ev, işyeri, kurum, ofis vs. temizlik hizmetlerini bir arada sunduğumuzdan dolayı hemen hemen her temizlik alanında profesyonel bir kadroyu bünyemizde bulunduruyoruz. Bu sayede her işimizin altından başarı ile kalkıyor ve en profesyonel ev temizliği şirketi sıralamalarında üst sıralarda yer alıyoruz. Kurum olarak vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimiz; ev temizliği, villa temizliği, dış cephe cam temizliği, ofis-büro temizliği, yangın sonrası temizlik, su baskını sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, ibadethane temizliği, halı yıkama, gemi yat temizliği, havuz temizliği, parke temizliği ve mermer cilalama hizmetimizdir. Tüm hizmetlerimizde kendi temizlik alanına göre profesyonel ekiplerimiz çalışmaktadır.
  • Ev temizliği şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken bir kuralda referans olmalıdır. Başarılı bir kurum size referanslarını sunacaktır bu da o şirketin başarısını gözler önüne sermektedir. Bizlerde bu noktada sizlere referans bilgilerimizi sunuyor tabii ki yanında başarılarımızı da sunarak ne kadar profesyonel bir şirket olduğumuzu da gösteriyoruz.
  • İyi bir temizlik şirketinin malzemeleri de kaliteli olacaktır. Bu nedenle hizmet alacağınız temizlik şirketinin sahip olduğu ve kullandığı temizlik ürünlerini kendisine sorarak, detaylı bilgi alabilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bizler insan sağlığının hafife alınmayacak olduğunu çok iyi bildiğimizden dolayı temizlik malzemelerimizi en kaliteli ve en az alerji riskini taşıyan ürünlerden seçiyoruz. Bu sayede ev temizliği olsun havuz temizliği olsun özellikle çocuklar konusunda her temizlik şirketinin de bizler kadar profesyonel davranmasını diliyoruz. Halı yıkama temizliğinde kullandığımız ürünler farklı, cam temizliği hizmetimizde kullandığımız ürünler farklıdır. Aynı zamanda ister riskli ister risksiz olsun tüm temizlik hizmetlerimizin ekipman ve donanımlarına tam olarak sahibiz.
  • Temizlik şirketlerinin ve dünya üzerindeki tüm işletmelerin ilk kuralı mutlaka müşterisine davranış şekilleri olmaktadır. Bu kuralı asla unutmuyor ve tüm temizlik hizmetlerimizde güler yüzümüzü ve sıcak davranışlarımızı elden bırakmıyoruz. Saygı bizler için altın kural durumunda.
  • Evde evcil hayvan besleyen müşteriler için hayvanlardan korkmayacak ve onlara sevgi ile yaklaşacak bir ekibin temizlik yapması daha doğru olacaktır. Bu nedenle evinize, villanıza temizlik hizmeti almadan önce sizlerden tüm detayları almakta ve ardından en uygun ekiplerimizi sizlere yollamaktayız.
  • Ev temizliği alan kişilere başarılı bir temizlik firmasının garanti vermesi çok önemlidir. Yani temizlik hizmeti sağlanan alanın temizlik kalitesinden müşteri memnun kalmadıysa eğer bu durumu hizmet aldığı firma ile paylaşmalı ve firmadan memnuniyetsizliğinin telafisini isteyebilmelidir. Bizler bu zamana profesyonel ekibimiz sayesinde böyle bir durumla karşılaşmadık ama tabii ki belirli yanlış anlaşılmalar sonucunda böyle durumlar olmayacak diye bir kaide de yoktur. Bu sebeple sizleri asla mağdur etmemek için herhangi bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyor iseniz bizlere hemen ulaşarak bu durumu paylaşabilir ve telafisini isteyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde ekiplerimiz mağduriyetinizi gidermek için harekete geçecektir.
  • Esnek saatleriniz için en uygun programı hazırlayan ev temizliği şirketi seçilmelidir. Bu noktada bizler evde bulunma saatlerinize göre en uygun programı hazırlıyor ve çalışmanızın aksamaması için en uygun zamanda en kısa sürede temizlik hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

Ev Temizliği Şirketi İstanbul

Ev Temizliği Şirketi İstanbul
Ev Temizliği Şirketi İstanbul

Ev temizliği insan sağlığı açısından son derece önemli noktalardan biridir. Eviniz ne kadar temizse o kadar hijyenik olacak ve bu da sağlığınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Temizliği güzel bir şekilde yapılmayan evlerde zararlı mikroorganizmalar, mikroplar üreyecek ve bu durum da doğal olarak insan sağlığını tehdit ederek sizlere kalitesiz bir yaşam ortamı sunacaktır.

Bu nedenle ev temizliği deyip geçmemeli ve ev temizliği şirketleri hizmeti alarak ev temizliğine gereken özen gösterilmelidir. Çoğu ev temizliği hizmeti veren kurumun veya işletmenin bu noktadan sonra söylediklerinin yalnızca lafta kaldığını mutlaka deneyimlemişsinizdir. Bu durum bu kurumların işlerine gereken önemi vermemesinden kaynaklanmaktadır.

Bizler başarılı ve oldukça fazla tercih edilen bir temizlik firması olarak sizlere en kaliteli, en güvenli, en başarılı ve en hijyenik profesyonel ev temizliğini sunarak en olumlu, en güler yüzlü karşılığı alabilmekteyiz.

Bu noktada işimizi ve işimizden kazanmış olduğumuz sevgiyi, saygıyı ve itibarı seviyor bu itibara leke sürmemek adına gece gündüz temizlik hizmetleri hakkında çalışmalarımızı sürdürüyoruz işimizi sizlere daha da nasıl kaliteli verebiliriz bunu düşünüyoruz.

Başarılı ev temizliği şirketleri arasında yer alan firmamız birbirinden farklı temizlik hizmetini sizlere tek bir platform üzerinde sizlere sunmaktadır. Bunlar arasında en fazla rağbet gören temizlik hizmetimiz hiç şüphesiz ki ev temizliği olmaktadır. Bizlerde bu noktada profesyonellik kalitemizi ve ekip sayımızı arttırarak her müşterimize en kısa sürede dönmeyi sağlıyoruz.

Ev temizliği şirketleri arasından bizlerden hizmet almak istiyorsanız bizlere iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşmak yeterli olacaktır. Ardından hizmet almak istediğiniz günlere göre size ait bir program oluşturulacaktır. Bu program aksatılmadan ekiplerimiz evinize gelerek ilk olarak istediğiniz ayrıntılı temizliği yapacak sonrasında da günlük ev işlerini yaparak anahtarınızı sizlere teslim edecektir.

Bu noktada özellikle temizlik yapılmasını istediğiniz ayrıntıları belirtebilirsiniz. En kısa sürede en kaliteli işi ortaya koyan ekiplerimiz malzemelerini de yanlarında getirmektedir. Her temizlik alanında aynı malzemeler kesinlikle kullanılmamakta ve her yüzeye ayrı temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanılmaktadır. temizlik sağlarken hijyen kurallarına uymakta altın kurallarımızdan biridir. Ev temizliği şirketleri olarak yangın sonrası, su baskını veya inşaat sonrası ev temizliğinizi de yerine getiriyoruz.

Özellikle temizlemesi oldukça zor olan böyle durumlarda mutlaka profesyonel hizmet almak gerekmektedir. Bu temizlik hizmetlerimiz için de ev temizliği şirketleri arasında en başarılı ekibe sahip temizlik şirketi olmaktayız. Çünkü bu temizlik hizmetlerinin hepsine özel ayrı ayrı eğitimlerini alan, güvenilir ve işini en kısa sürede yapacak ekipler yetiştiriyoruz. Bu sayede hem verdiğimiz eğitimlerimizin kalitesine hem de ekiplerimizin kalitesine güvenmekteyiz.

Göztepe Ev Temizliği Şirketi

Ev Temizliği Hizmetleri
Ev Temizliği Hizmetleri

Göztepe ev temizliği hizmeti veren ev temizliği şirketi arıyorsanız eğer doğru noktada bulunduğunuzu buraya kadar olan yazımızı okuduysanız zaten anlamışsınızdır. Göztepe semtinde en başarılı, en profesyonel ve en güvenilir ekibe sahip olarak sizlere ev temizliğinizde bir çağ açıyoruz.

Her biri birbirinden eğitimli olan ekiplerimiz bizlerden hizmet almak istediğiniz her ana hazır olarak beklemektedirler. Özellikle acil ev temizliği ihtiyacınız olduğu zamanlarda Göztepe’de en kısa sürede evinize teşkil edecek ekip bizlerde yer almaktadır.

Ekiplerimiz sizler bizi aradıktan sonra, ekipmanlarını ve malzemelerini toplayarak hemen yola çıkarlar. En kestirme yollardan evinize en kısa şekilde gelen ekibimiz ilk olarak istemiş olduğunuz ayrıntılı temizliği yerine getirirler, ardından da günlük ev işlerine geçerler.

Günlük ev işlerini de başarılı bir şekilde yerine getiren ekiplerimizin bu noktada işleri bitmektedir. Kendi ekipmanlarını ve malzemelerini kullanan ekiplerimiz, eşyalarınıza ve zemin döşemelerine zarar vermeyen en doğal, bitkisel malzemeleri kullanırlar. Firma olarak bu noktaya dikkat ediyor ve temizlik hizmetlerinde kullanacağımız ürünleri bitkisel özellikli ürünlerden seçiyoruz.

Ev temizliğinin oldukça önemli olduğu konulardan biri de evde bulunan çocuklardır. Çocukların yetişkinler göre bağışıklık sistemi daha düşük olduğundan dolayı temizliği özenli yapılmamış evlerde hasta olmaları daha olası bir ihtimal olmaktadır. Bu nedenle de çocuklu ailelerin profesyonel ev temizliği konusunda yardım alması çok ideal bir çözüm olacaktır.

Göztepe ev temizliği yaptırmak istediğiniz zaman bizler tüm kriterleri göz önünde bulundurarak malzemelerimizi çocuklar için de son derece sağlıklı bitkisel ve alerji riski düşük ürünlerden seçiyoruz. Temizliğimiz sonrası evinizde oluşan ferah, güzel kokulu ve temiz görünümlü hava sonucu yaşadığınız yerin kalitesinin nasıl arttığını hemen gözlemleyebilir ve çocuğunuzu içiniz rahat evinizde hareket etmesine izin verebilirsiniz.

Ekiplerimizin malzemelerinde dezenfekten ürünler de yer aldığından dolayı maksimum mikrop ve zararlı organizma temizliği konusunda da başarıyı yakalıyoruz. Bu sebeple ev temizliği deyip geçmemeli ve mutlaka bizlerin Göztepe ev temizliği hizmetimizi tatmalısınız. Ev temizliğimiz sonucunda ev temizliğinizin ne kadar da önemli olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Ev temizliği verdiğimiz kişilerin bizlere olumlu geri bildirimleri ve olumlu sözleri bizleri çok memnun etmekte ve bir firmayı maddi gelirden daha çok manevi gelir olan itibarın yükselteceğini bilmekteyiz. Bu zamana adar vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimiz için referanslarımız sitemizde yer almaktadır.

Aynı zamanda Göztepe ev temizliği konusunda inşaat temizliği hizmetimiz, yangın sonrası, su baskını sonrası ev temizliği hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tüm bu ev temizliği hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz. Evinizde meydana gelen herhangi bir temizlik sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda bizlerden teknik destek alabilir ve evinizde temizliği sağlamamızı isteyebilirsiniz.

Ekiplerimiz her noktada sizlere güler yüzlü davranacaklar ve hizmetlerini en iyi şekilde sağlayacaklardır. Hayatınızın büyük bir çoğunluğunu geçirmekte olduğunuz evlerinizi temizliği konusunda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Ev temizliğinde evinizde yer alan odaların tümünde temizlik yapılmaktadır. Her odanın her ayrıntısı iyi bir şekilde temizlendikten sonra günlük işler yapılmaktadır. Ev temizliği hizmetimizi sizlere bu garanti ile sunmaktayız. Eğer hizmetlerimizden birinden memnun kalmazsanız veya yanlış, eksik bir hizmet aldığınızı düşünüyorsanız lütfen bu durumu bizlerle paylaşınız.

Bizlerle böyle bir durumu paylaştığınız takdirde ekiplerimiz en kısa sürede evinize gelerek olması gereken temizlik hizmetini sizlere sağlayacaktır. Böyle bir durumla bu zamana kadar karşılaşmadık fakat olurda başınıza gelirse bizlerle bu durumu paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Ev temizliği kişileri sağlık yönünden etkilediği gibi aynı zamanda psikolojik olarak da etkilemektedir. Bu nedenle de evlerinin temizliği bizlere emanet eden kişiler psikolojik olarak kendilerini daha rahat hissetmekte ve huzursuzluk duymamaktadır. Bizlerden alacağınız ilk hizmette aklınızda soru işaretlerinin olması son derece normal olacaktır. Fakat hizmetimiz sonrasında aklınızda oluşan soru işaretlerinin hepsine olumlu cevapların verildiğini görünce rahat bir nefes alabileceksiniz. Bu noktada evinizin temizliği biz, emin ellere bırakabilir, arkanıza yaslanabilirsiniz.

Göztepe ev temizliği konusunda profesyonel ve başarılı bir temizlik firmasından hizmet almak istiyor fakat fiyat bakımından da bütçenizi dost olan bir firma arıyorsanız doğru noktada bulunuyorsunuz. En uygun Göztepe ev temizlik hizmetini sizlere sunan firmamız bu noktada vermiş oldukları profesyonel hizmete nazaran şişirilmiş fiyatlara sahip değillerdir.

Belirli kriterler ve almak istediğiniz ev temizliğinin içeriği fiyat miktarını değiştirse de bu noktada en uygun fiyatları yine bizlerde bulabilirsiniz.

Ev temizliği hizmetimizde fiyatı etkileyen unsurlar; temizlik hizmeti almak istediğiniz gün sayısı, temizlik hizmetlerinde kullanılmasını istediğiniz özel malzemeler, malzemeleri kimin temin ettiği, ev temizliğiniz için özel olarak yapılmasını istediğiniz ek bir hizmet vb. olmaktadır.

Bunun dışında standart olarak ev temizliğinizde evinizin her odası gerekli olan malzemeler ile detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Yatak odası, çocuk odası, mutfak, banyo, tuvalet, giyinme odası, hol vs. evinizin tüm odalarının temizliği profesyonel bir şekilde sağlanır. En kaliteli ev temizliği hizmetini merak ediyorsanız bizleri aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL