İstanbul'da en iyi temizlik şirketi!

Çalışma Saatleri : (8.00 - 19.00)

mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0530 964 9937
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0532 762 2807
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0216 478 5812

Halı Yıkama

Zarar Görmeden Yerinde Hali Yıkama Hizmetleri

Halılar genel olarak evlerin zeminlerinde dekoratif amaçlı olarak kullanmaları gibi kaplama yöntemi ile de kullanılabilen ev tekstil ürünleridir. Bu ürünlerin temizlenmesi işlemlerinde normal halılar, halı yıkama fabrikalarında çeşitli işlemlerle rahatlıkla temizlenebilmektedir. Fakat ev ve işyerlerinde yerlere döşenmiş ve sabitlenmiş durumda bulunan halılar için firmamız tarafından yerinde halı yıkama hizmetleri verilmektedir. Bulundukları ortamda duvardan duvara olarak tabir edilen yöntemle kullanılan halılar; sökülmeden ve parçalanmadan özel makinelerimiz ve personellerimiz sayesinde yerinde temizlenebilir. Bu halıların zeminden sökülmeleri ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra tekrar kullanmaları mümkün olmamaktadır.

Halı yıkama

Kapsamlı Ve Çeşitli Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Genel olarak kullanılan farklı yöntemler sayesinde ev ve işyerlerinde yerinde halı yıkama hizmetleri sağlanır. Bu noktada firmamız tarafından en doğru ve sağlıklı yöntemler kullanılarak halıların derinlemesine bir şekilde temizlenmesi ve tekrar sağlıklı olarak kullanılabilmesi için gerekli koşullar oluşturulur. Halıların temizlenmesinde buharlı halı yıkama, şampuanlı yıkama, kuru köpüklü yıkama, talaşlı yıkama ve sıcak yıkama yöntemleri bulunmaktadır. Ev veya iş yerlerinde bulunan zemin halıları için en uygun dezenfektanlar seçilerek kullanılması sayesinde halının tam olarak temizlenmesini sağlayacak yöntemde yıkama işlemi yapılır. Firmamızın donanımlı ve tecrübeli personelleri sayesinde bu yıkama işlemlerinde halılarınız da herhangi bir sorun oluşmadan temizlik sağlanır. Yerinde verilen bu hizmetler sayesinde sizin yorulmanıza gerek kalmaz.

Halı yıkama

Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Halıların ev ortamlarında kendi imkanlarınız sayesinde temizlenmesi, derinlemesine ve tam bir temizlik işlemini sağlamayacaktır. Bu nedenle özellikle yerlerde döşenmiş şekilde bulunan duvardan duvara halı ürünleri özel işlemlere tabi tutularak temizlenmelidir. Evlerde uyguladığınız temizlik işlemleri sadece halıların yüzeysel anlamda temiz görünmesini sağlarken içlerinde biriken mikroorganizmaların yok edilmesini sağlamamaktadır. Firmamız tarafından verilen yerinde halı yıkama hizmetleri sayesinde halıların içerisinde bulunan mikroorganizmalar yok edilerek tam bir hijyen sağlanmaktadır. Bu sayede uzun bir dönem boyunca halılar tekrar temiz olarak kullanılabilir. Bu noktada firmamız tarafından halıların hem sağlam hem de temiz kalmaları için yılda en az iki defa yıkatılması özellikle önerilmektedir.

Hemen Ara