thumbs-iconİstanbul'un En Köklü Temizlik Şirketi

clock-iconÇalışma Saatleri : 08:00 - 19:00

mobile-icon

Bizi Hemen Arayın!0216 478 58 12

Halınızı Koruyan Fikirtepe Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Halınızı Koruyan Fikirtepe Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

1 Oca

Halınızı Koruyan Fikirtepe Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Halılar, evlerde salon ve oturma odası gibi alanlarda döşeme ürünleri olarak kullanılabilen ev ürünleridir. Bu ürünler kimi zaman sadece sergi şeklinde kullanıldığı gibi kimi zaman ise duvardan duvara halı kaplama şeklinde de tercih edilebilir. Kaplama şeklinde kullanılan halılar, istenildiği zaman sökülerek kaldırılamadığı için temizlik işlemleri yapılırken yapısı korunacak şekilde bir işlem gerçekleştirilmesi için yerinde halı yıkama yapılmalıdır. Firmamız, Fikirtepe yerinde halı yıkama hizmetleri sayesinde evlerinizde duvardan duvara döşeme olarak kullandığınız halılarda türlerine ve üretim malzemelerine bağlı olarak doğru dezenfektanlar ve cihazlar ile birlikte halıların yapısını koruyan bir temizleme hizmeti vermektedir.

En Uygun Malzemeler İle Fikirtepe Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

Firmamız tarafından Fikirtepe yerinde halı yıkama hizmetleri gerçekleştirilirken çağrı merkezimiz üzerinden veya web sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz hizmet taleplerine uygun bir şekilde ekip ve ekipmanlarımız ile adresinize ulaşarak öncelikle halılarınız ile ilgili keşif çalışması yapıyoruz. Halılarınıza uygun bir şekilde temizlik malzemelerinin seçilmesi sonrasında uzman ekiplerimiz öncelikle buharlı halı yıkama ya da şampuanlı halı yıkama işlemlerini tercih ederken kimi zaman sıcak yıkama yöntemleri ya da kuru köpüklü yıkama gibi yöntemler kullanabilmektedir. Zeminde kaplı bir şekilde bulunan halılar için en uygun dezenfektanların seçilmesi ile derinlemesine bir temizlik işlemi uygulanmaktadır. Kısa bir sürede gerçekleştirilen işlem sayesinde siz hiç yorulmadan halılarınızın temizliği tamamlanmaktadır.

Profesyonel Ve Uygun Fiyatlı Fikirtepe Yerinde Halı Yıkama

Firmamız sahip olduğu tecrübe ile birlikte derinlemesine bir temizlik işleme sağlayabileceği ve çok uygun fiyatlarla sunmuş olduğu Fikirtepe yerinde halı yıkama hizmetlerini her gün onlarca farklı ev sahibi için gerçekleştirirken yüksek bir kalite oluşturmaktadır. Halılarda sadece yüzeysel bir noktada temizlik işlemi değil, derinlemesine bir temizlik işlemi ile en etkili sonuçların sağlanabilmesi için hiçbir malzemeden ve emekten kaçınmadan tamamen uygun fiyatlı bir şekilde uzmanlıkla yıkama yapılmaktadır. Bu sayede, halıdaki tüm lekeler sökülüp atılırken oluşan mikroorganizma yükleri yok edilerek sağlıklı ve güvenli bir kullanım oluşturulur. İşlemlerimiz halınızın renk ve yapısını korumaya yönelik bir yapıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN TEKLİF AL