İstanbul'da en iyi temizlik şirketi!

Çalışma Saatleri : (8.00 - 19.00)

mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0530 964 9937
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0532 762 2807
mobile-icon Ücretsiz Keşif & Hizmet Talebi 0216 478 5812

Ofis Büro Temizliği

Ofis Temizliği Tercihinde Profesyonel İş Ortağınız

Ofisler, iş hayatının en canlı mekânlarıdır. Çalışanlar, zamanlarının çoğunu buralarda geçirirler. O yüzden ofislerin temizliği, düzeni, hijyeni çok önemlidir. Çünkü ofislerin hijyeni çalışanların sağlığını muhafaza ederek iş gücünün sürekliliğini sağlar. Düzeni ve temizliği aynı zamanda çalışanın psikolojisini etkiler ve bu başarıyı etkiler. Sadece çalışalar açısından değil, müşteriler için de aynısı söz konusudur. Müşteriler, girdikleri ofislerin temizlik ve düzenine göre tercihte bulunur ve kendilerinde oluşacak intibaa göre iş ortalığında bulunurlar. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz ofis temizliği hizmeti ile ofislerinizin temiz ve düzenli olmasını sağlıyor, hijyenik bir iş ortamını sizlere sunuyoruz. Bütün ofis temizlik ihtiyaçlarınızı, sizlerin belirlediğiniz zaman diliminde karşılıyor, ister periyodik isterseniz belirlediğiniz aralıklarla ofislerinizi temizliyoruz.

Ofis Büro Temizliği

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofisler, birçok farklı malzemenin iç içe bulunduğu mekânlardır. Bu alanda telefonlar, bilgisayarlar, masalar, sandalyeler, kâğıt evraklar ve buna benzer birçok farklı eşya birlikte bulunur. Bunların hepsinin temizliği ayrı bir temizlik malzemesi ve ayrı bir hassasiyet gerektirir. Alanında uzman, işinde hassas ve eğitimli ekip arkadaşlarımız ile eşyalarınız itinayla temizlenmektedir. Özellikle elektronik cihazların temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerinin seçiminde ve kullanımında büyük bir hassasiyet gösterilmekte, hiçbir eşyanızın zarar görmemesi ve en hijyenik biçimde temizlenmesi esas alınmaktadır. Sağlıklı bir ofis büro temizliği için öncelikle çöp kovaları, küllük gibi alanların temizlenmesi ve değiştirilir. Ardından tün çevrenin tozu alınır. Daha sonra masa üstleri ve masa üstündeki cihazlar itinalı biçimde temizlenir. Gerek kuru gerekse ıslak bezlerin yeterince temiz olmasına dikkat edilir. Çünkü masaüstleri, çalışanların en çok temas ettiği ve en çok kullandığı alanlardır. Masaüstlerinin temizlenmesinde masa üstünde bulunan bütün malzemelerin altlarının temizlenmesi ve bunu yaparken de hiçbir eşyanın yerinin değiştirilmemesi de çok önemlidir. Son olarak da zemin temizliği yapılır. Bu aşamada, varsa halılara vakumlama uygulanır. Zeminler önce ıslak sonra kuru paspas ile pas paslanır.

Temizlik Şirketleri

Ofis Temizliğinde Uzman Ekip Yardımı

Ofis temizliği uygulamalarında gerekli temizliğin tam yapılıp yapılmadığı, lekeli yerlerin kalıp kalmadığı ekiplerimiz tarafından iyice kontrol edilir ve çalışanlarınızın kullanımına hazır halde tarafınıza teslim edilir. Sizlere de nezih bir çalışma alanının keyfini çıkarmak kalır.

Team

Hemen Ara